Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban házibuli hétköznap?...

Panelban házibuli hétköznap? Hogy zavarhatnám a legkevésbé a lakókat?

Figyelt kérdés

Egy kisebb összejövetelem lesz a közeljövőben, (8-10) ember.

A társaság fele sulizik(gimi és fősuli) a szünet miatt lehet hétköznap is bulizni, a többiek szabit vesznek ki, szóval nekünk nem gond, de tekintettel szeretnék lenni a körülöttem élőkre, én sem örülnék a zajnak, ha másnap dolgozom.


2016. jún. 14. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Tartsd 8-16 óra között. Akkor csak a kisbabákat zavarod.
2016. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez egy szülinap lenne, ahol innánk is, nem szeretnék délben részeg lenni :D

arra gondoltam h pl 9 után nem hallgatunk zenét, ilyesmik

2016. jún. 14. 10:26
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ugy zavarhatod kevesbe, h nem tartod meg... :) kedves h probalsz odafigyelni masokra, de vki igy is szolni fog, hidd el.
2016. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mi ezért szoktunk telekre menni. Van egy szőlősünk kint a ...csába mindentől távol.
2016. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az biztos jó lehet, de sajnos nekem erre nincs lehetőségem :D
2016. jún. 14. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

1. A lakókat járjátok végig, és kérd meg öket, hogy ez EGYSZER viseljék el, esetleg valami apróságot (süti, kis üveg bor, stb) adva nekik.


2. Egy buliban NEM KELL részegnek lenni, az a primitív emberek szórakozása - kicsit inni lehet, hogy oldaottab hangulat legyen, de lerészegedni nem.


3. Este 8-9 után már legyetek csöndesebben,es te mint házigazda figyelj a többiekre, hogy ne legyenek túl vadak.

2016. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Első tanács jó ötlet, köszönöm, alkalmazni fogom, a harmadikat pedig már magamtól eldöntöttem.

Viszont az, hogy te személy szerint nem szeretsz inni, az egy dolog, de attól még egy szülinap ünneplésénél általános dolog az alkoholfogyasztás, és nem gondolom magam emiatt prolinak.

Nem fekvehányásról meg hasonlókról van itt szó, csak ha már van az emberben löket, akkor pl hajlamos hangosabban társalogni, stb

2016. jún. 14. 10:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ùgy csináltuk hogy végigmentünk a házon és mindenkitöl kértünk egy aláírást hogy megengedi. Jò ez csak 4 emeltes meg persze előtte szépen kértük. Mindenkinek egy bort vettünk ùgy mentünk. Amugy 10 után van csendháborítás csak nyugi. Nekünk így reggel kb 5 ig zsír volt a szitu nagyon jò volt.
2016. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Mindenkinek venni egy üveg bort? Az ám a költség :D

Annyi pénzből egy hétig k..rvázhattok thaiföldön, nem a panelba kell nyomorogni

2016. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os vagyok és úgy érzem, a 2. pontot félreértetted.


"Egy buliban NEM KELL részegnek lenni, az a primitív emberek szórakozása - kicsit inni lehet, hogy oldaottab hangulat legyen, de lerészegedni nem."


Ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy ugyan isznak alkoholt, de nem lesznek részegek - és ez utóbbi szerintem az a szint, amikor esnek-kelnek, hánynak, fetrengenek, nem pedig, hogy kicsit emelkedett a hangulat és esetleg hangosabban beszélnek, sokat nevetnek, stb.


De mindenképpen a szomszédokat elöre avasd be, akkor kevésbé zavaró nekik is.


Meg jó szórakozást!

2016. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!