Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem furcsa a mai...

Csak nekem furcsa a mai világ? 25 éves lány vagyok, dolgozok 8-17-ig, albérletben lakok, van 2 fiú lakótársam. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Nem bírják egymást, mindketten egymásra panaszkodnak egymás háta mögött.. Az egyik még elmegy a hülyeségeivel, annyi talán nekem is van. De a másik.. ott dolgozik, ahol én, így sokszor együtt megyünk haza, ilyenkor nem tudom lekoptatni. Nem akarok bunkó lenni, de kb. mintha az anyja lennék, elmondja még azt is, hogy mit ebédelt, ki mit mondott neki. Nagyon furának tartom, mindig mindenen sír, meg fáj neki az egész élet, pl. hogy el kell menni a boltba,mert nincs mit enni. Annyira fel tud húzni, hogy ilyen apróságok miatt sajnáltatja magát, közben nekem meg sokkal komolyabb problémáim vannak, amiről nem is érdeklődik..

Próbáltam már elmagyarázni neki, hogy azért jó neki, de nem változik semmi. Azt hiszi jóban vagyunk, de ha már meghallom a hangját, gyomoridegem van tőle. Mit csináljak vele? Elköltözni nem tudok a lakbér nagyon kedvező.



2016. júl. 17. 20:55
 1/8 anonim válasza:
69%
Tisztára Éjjel Nappal Budapest feeling.
2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Vannak emberek akik nem veszik észre magukat. Lehet azt hiszi, hogy te nagyon szívesen végighallgatod, sőt nagyjából azért laksz ott hogy őt pátyolgasd. Nem kell bunkónak lenni, de azt azért éreztesd vele, hogy ha lehet hanyagoljon a nyavalygásaival.
2016. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

mit csinalhatsz?

megszoksz vagy megszöksz.

2016. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szóljál neki,hogy nem érdekel a nyomora ,mondja másnak.
2016. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azt csinálnám, hogy párszor felvenném telóra a panaszkodásait, majd egy nap leültetném, hogy hallgassa csak végig. Utána hozzátenném, hogy nekem ezt kell minden nap tőled hallgatnom, szerinted milyen érzés ez nekem?

De jó nagy nyomi a srác, ahelyett, hogy élvezné az életet pozitívan és akár még össze is jöhetne akkor veled.

2016. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Haha, ez a telefonra felvevős dolog tetszett! Nem tudsz mást csinálni, ha változást akarsz, egyszer durvábban le kell oltanod. Nem fogod tudni optimistábbá tenni, de azt talán meg tudod értetni, hogy te nem vagy erre kíváncsi mindig, idegesít, rosszabb lesz tőle a közérzeted stb.

Felhozhatod, hogy te sem traktálod feleslegesen mindennel, és akkor elkezdheted mondani a te napodban mik történtek.

Azzal sajnos nehéz mit kezdeni, ha egymásra panaszkodnak.

2016. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már többször elmondtam neki, hogy én se mesélek, pedig tudnék. Tudja ő is, már sokszor mondta. Aztán a vége mégis az, hpgy őt kell hallgatni.

Akárhová megy, hazaér, belép, elkezd káromkodni, hogy deszar, meg ez volt, az volt.

És olyan rosszindulatú, irigy, negatív, hogy már fáj. Néha már magamon is észreveszem, hogy minden sokkal borúsabb.

2016. júl. 18. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Őt kell? Nem, nem kell, egyetlen "nem érdekel" - mondattal le kell zárni a témát otthagyni és kész.


Tudod, miért nyavalyog? Mert megteheti, mert olyan életképtelen vagy - bocs -, hogy nem állítod le.


Velem is próbálkoztak hasonlóval, az elején leállítottam. Bevonultam a szobámba, zene be, vagy könyv, film, és nem figyeltem rá, bármit dumált is.

2016. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!