Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet az ingerült nyugdíja...

Mit lehet az ingerült nyugdíjas emberrel kezdeni?

Figyelt kérdés
Edzettünk a lakásban késő délután majd a szomszéd felordított hogy hagyjuk abba a dübögést,majd becsapta az ablakát. Én lementem, mert a problémákat meg lehet beszélni normálisan, gondoltam. Megkértem hogy ne ordibáljon nekem fel hanem jöjjön fel és úgy mondja. És mellesleg nem este van és nem vagyunk öregek hogy aszerint is éljünk. Pedáloztak hogy rendőrt hívnak meg ők régebben laknak itt... csak azt nem értik meg hogy ez egy társasház most nem maradhat mindenki csöndben mert őket zavar minden. Nem lehet velük normálisan beszélni (kb 55-60közti nő és egy 19-20 körüli csaj)

2016. júl. 18. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész edzőterembe vagy egy parkba edzeni? Azzal nem zavarnád őket és a béke is megmarad.
2016. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de ha tényleg dübörögtetek akkor abban igaza volt az öregnek hogy ne a lakásba edzetek. De nyílván ezt nem így kell közölni hogy felordítok és bevágom az ablakot. Azt hogy rendőr hívnak az idiótaság úgy hogy meg se beszéltétek a dolgot. Mindenesetre szerintem próbáld meg akkor megbeszélni vele amikor már lenyugszik és ha nem partner akkor az edzőteremben edzetek.
2016. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Mi az a minden ami zavarja?

Spec én sem díjaznám, ha valaki a lakásban nyomna egy komplett BíróIcát, miközben én mondjuk fáradt vagyok.

Abban igazad van, hogy nem így kell közölni, de már megbocsáss, miért lakásban kell edzeni? Nem gondolod végig, hogy mondjuk hallatszik a dübörgés, és más(oka)t zavar?

2016. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen edzés. Ha náluk dübörög és majd rájuk szakad a mennyezet, akkor igazuk van. Én is csak súlyzós edzést végzek itthon és vigyázok, hogy ne zavarjak vele senkit.
2016. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

"a problémákat meg lehet beszélni normálisan, gondoltam." "Megkértem, hogy ne ordibáljon nekem fel hanem jöjjön fel és úgy mondja. És mellesleg nem este van és nem vagyunk öregek, hogy aszerint is éljünk."

Gondolni jól gondoltad. A kivitelezéssel van gond. Először is megkérdezed mi a gondja, elnézést kérsz, hogy gondot okoztál neki (mert onnantól, hogy Te ledübörögtél ő csak "feldübörgött" amikor ordibált, tehát Neked a lekisebb jogod sem volt ezért leszólni őt). Lenagyiztál egy 20 és egy 55 évest csak mert annyi nem volt benned, hogy lemenj és megkérdezd az edzés előtt, hogy mikor nem zavarod őket. Majd itt sápítozol, hogy ők nem beszélik meg jól a problémákat. Maaaaaargit noooormális?

Elolvastad a házirendet, mielőtt úgy gondolod, hogy ők nem értik az együttélés szabályait?


A tested majd lehet, hogy felnőttes lesz az edzéstől, de a mentális edzés hiányában csak egy nagyra edzett gyerek leszel.

2016. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Másképp fogalmazok, nem edzettünk csak így fogalmaztam. Amúgy már beszéltem vele erről, úgy tűnt normálisan sikerült lerendezni, annyit mondott szóljunk mielőtt zajonganánk. Ez csak úgy jön, nem tudhatnám előre hogy mikor leszünk hangosabbak.

Tehát mielőtt leszólnátok érte...

2016. júl. 18. 16:21
 7/15 A kérdező kommentje:

jah a minden kategóriába beletartozik ha pl az erkélyen beszélgetünk a szomszédainkkal esetleg jól érezzük magunkat...

Próbáltam nyugodt hangnemben beszélni vele úgy volt sikerrel jártam, sőt jót is beszélgettünk utána, de aztán pár nappal később fordult a kocka nála és ordibál.

2016. júl. 18. 16:24
 8/15 A kérdező kommentje:
még valami mi inkább éjszaka vagyunk fent nappal alszunk.. ez is zavarja.
2016. júl. 18. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg van az oka a dolognak.....zavarja, mert ezek szerint éjszaka, mikor ő aludna, túl nagy hanggal vagytok. Attól mert te bagoly vagy, még másnak nem kell erről tudnia.


Nagyon zavaró tud lenni, ha mondjuk arra riad fel valaki, hogy felette traccsparti és dübörgés van.

2016. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

És mégvalami: Persze hogy ingerült, mert hónapszám nem tudja kialudni magát miattad, és pöppet tele lett a puttonya azzal, hogy nem tud létezni miattatok.


Ha nem dübürügsz, üvöltetsz zenét, ordítozol satöbbi éjszaka, de még nappal is moderáltan csinálod, akkor meg fog szünni az ingerültség, és a feszültség is..

2016. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!