Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki szegett szerződés? Azóban...

Ki szegett szerződés? Azóban elhangzott válasszal hogy tudok, élni? Felmondás. Bővebben, kifejtettem lejjebb

Figyelt kérdés
. A szerződésemben fél éves határozott idejű szerződés van egy hónapos próbaidővel (három hónapja vagyok,ott) de szóban fél éves próbaidő,hangzott el mert a tanulás sok a munkakörhöz. Azt mondták szóban hogy a próbaidő lejárta után van cafeteria és munkaruha ,na már most eddig semmi nem történt. Vagyis akkor ez esetben akkor egy hónapos vagy hat hónapos próbaidőről beszélünk? Ők igyis úgyis megszegték amit mondtak a baj az hogy szóban hangzott el ha tudok szerezni ,,írásos bizonyítíkot,, pl emailbe akkor támadhatnék ezzel? Mert ha jól értelmezem ha egy hónap a próbaidőm akkor már rég kellene járni a cafeteriának munkaruhának ,ha meg hat hónap kkor tulajdonképp még fel,is,mondhatnék azonnal? Valaki,adjon tanácsot .

2016. júl. 31. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerződés számít. Kérdezz rá, hogy akkor most mi van? megállapodtatok valamiben ami le van írva, és alá is írtátok... Utólagos, egyoldalú, szóban módosítás nem létezik!
2016. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, hogy a lakóhely, szomszédok kategóriába írtad ki a kérdést :D
2016. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom amúgy mi a probléma. Amit az írásos szerződés tartalmaz az számít. Szóban mi hangzik el az le van sz@rva!
2016. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!