Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Félek, hogy bosszút állnak...

Félek, hogy bosszút állnak azért, amit tettem! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Budapesten élünk egy természetvédelmi terület mellett. Tegnap előtt délután 6 körül, a szeles időben arra lettünk figyelmesek, hogy az egész udvart beteríti a füst, a lakásba is bejött, csípte a szemünket, annyira erős volt. Kiderült, hogy pár házzal arrébb nedves zöld hulladékot égetnek, nem kevés mennyiséget. Annyira sok volt a füst, hogy még messzebbről is jöttek emberek megnézni, hogy mi történt. A férjemmel szóltunk nekik, hogy hagyják abba a tüzelést, mert ezt nem szabad. Erre az volt a válaszuk, hogy igenis lehet (állítólag utánanéztek) és különben is, ha nem tetszik, akkor költözzünk el innen! Mivel nem voltam abban biztos, hogy tényleg nem lehet, felhívtam a 105-öt (az önkormányzat ilyenkor már nincs nyitva), hogy megkérdezzek illetékeseket ezzel kapcsolatban. Elmondtam a problémát, tájékoztattak, hogy egyáltalán nem szabad Budapest területén zöld hulladékot égetni. Mivel rögzített vonalon hívtam az illetékeseket, kiküldtek egy tűzoltó autót. A tűzoltók megbüntették a pár házzal arrébb lakókat. Most félek, nehogy bajom legyen, bosszút álljanak valamilyen módon (megvernek este, a kocsimban kárt tesznek stb.). Nem akartam én ilyen nagy "botrányt" okozni, de ez lett belőle... Talán ha nem így válaszolnak, hanem eloltják a tüzet, akkor másképp alakul...

2016. aug. 4. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem jól tetted. Másból nem tanulnak az ilyenek.

Honnan tudnák amúgy, hogy te voltál?

Ha bosszút állnak, akkor meg a rendőrséget is ki lehet hívni...

2016. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Előbb kéne gondolkodni.:)
2016. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Èn úgy tudom ilyenkor nem mondhatják el ki jelentette be az esetet. Max annyit mondhatnak hogy valaki betelefonált vagy ennyit se. Nyugi, nem hinném hogy megtudnák.
2016. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudják, hogy én voltam.
2016. aug. 4. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted amit, attól ne félj, hogy bántanak, ha mégis, rendőrt hívsz.
2016. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Bosszúból rád hívják a TEK-et, amikor szexeltek? Vagy mégis milyen bosszúra gondoltál?:D
2016. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezek után nem mernek veled kekeckedni. ;)
2016. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Először is miféle emberekről van szó?


Volt velük eddig is probléma, italoznak, hangoskodnak, agresszívak? Ha igen, akkor jogosan tarthatsz tőlük, légy óvatos.

2016. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező képzeld el a szituációt hogy valaki random ember betelefonál az önkormányzathoz, hogy kiadják egy feljelentő személyét. El tudod képzelni hogy az önkormányzatis felpattan a helyéről, odarohan az ügyintézőkhöz, elkezdi vadul túrni az aktákat akár egy órán keresztül majd kiadja az adataidat? Nem.

Ásít egyet aztán lerakja a kagylót.

2016. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted! Remélem eljárás is indul ellenük!
2016. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!