Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ilyen szomszéd...

Mit lehet tenni ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Már megint az üvöltve dugó szomszédainkra ébredtünk a gyerekekkel! Hiába kértem őket szépen, hogy legyenek tekintettel!
2016. aug. 10. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Füldugó.
2016. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gyerekeknek is? Akkor hogy hallom meg, ha a baba sír utánam éjjel vagy baj van???
2016. aug. 10. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szolj a kozos kepviselonek, igazan tekintettel lehetne a gyerekedre, mik ok? Majmok? Lesulne a pofamrol a bor, ha szomszed azzal kopogna be, hogy hallja, ahogy elvezkedem ...
2016. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 I Anica válasza:
76%
kezdjetek el ti is spontán kiabálni,hangoskodni, üssétek a falat is xD esetleg a gyerekek is besegíthetnek az ordításban :D
2016. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gotland ***** válasza:
25%

Semmi nem változik ameddig nem hívsz rájuk rendőrt.

Hidd el, a rendőr ki fog jönni, ha felhívod őket.

Ha kell minden alkalommal tedd meg ezt. Az első néhány alkalommal megkérik szépen, hogy "Uram, Hölgyem, kuss legyen", viszont egy idő után már szépen bírságolnak is.

2016. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. aug. 11. 08:04
 7/9 anonim válasza:
65%
Amúgy az megoldás lehet. Üssétek olyankor a falat és kiabáljatok. Szerintem a pasinak nem fog menni tovább és akkor leszoknak róla. Sajnos a szép szó nem használ.
2016. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
Nekem volt olyan vénasszony szomszédom, aki akkor is átkopogott ha nevetett a gyerek. Próbáltunk vele beszélni több ízben, hogy azért szeretnénk levegőt is venni ha már itt lakunk, de nem hagyta abba. Így megtanítottam a gyereket visszakopogni. Egyszer csak leállt.
2016. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MZ.per.X ***** válasza:
77%

Nálunk is volt ilyen szomszéd.


Egyszer pont akkor kezdett el ordító orangutánt utánozni, mikor 10 haver ült nálam...Hát 10 ember hörgött vissza őt utánozva, az után visszavett a hangerőből.


De tettem már ki névtelen levelet is a postaládák mellé, hogy Kedves XY lakó párzási bőgéseire nem igazán vagyunk kíváncsiak, vagy vegyen vissza, vagy költözzön állatkertbe.

2016. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!