Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem bírom tovább. (? )

Nem bírom tovább. (? )

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves fiú vagyok, és van egy 24 éves "testvérem".

Az egész ott kezdődött, hogy már kisebb koromban ő parancsolgatott, vert engem, amikor anyáék elmentek itthonról. A másik tesómmal (azonos idős velem) játszottunk még régebben, és kristálytisztán emlékszem, hogy azért vert meg, mert kicsit hangosan játszottunk. Miután végzett a középiskolában, utána rendőr lett, és akkor a kemény jampit játszotta előttünk. Ez az egész addig tartott, amikor elment Z.-re, hogy éttermet nyisson. Akkor már kicsit lenyugodott a helyzet. De aztán dobta a barátnőjét, és lett neki egy másik. Azzal a lánnyal is voltak kisebb összetűzések (persze a tesóm végett). Ő vele elkezdett tanulni ilyen természetgyógyászatot, meg ""spirituális" könyveket olvastak. Bezzeg anyu előtt játszotta az álszent, csendes embert, bennünket meg akkor is vert (miután elmentek anyuék). Elköltöztek a csajával, aztán vele is szakítottak. Tovább folytatta a természetgyógyászat tanulását. Jött egy másik csaj, de vele csak 2-3 hétig tartott a kapcsolat, és azt mondta anyának, hogy azért szakított, mert fontosabbnak tartja a családot, hogy előtérben tartja a családot... Lelépett a munkájától, és ilyen állaskereső lett, de még akkor is folytatta a tanulást. Anya mindig bemegy hozzá, itthon csendesen beszél vele......

Majd lesz folytatása kommentben....


2016. aug. 13. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Pl.: ma történt, hogy anyának csináltam görög kávét, mert kért (Ízlett neki). Kijött, ezt látván kérdezte, hogy anya, te már megint ezt a sz*rt iszod? Erre mondtam neki, hogy fogja be, aztán mondta, hogy nem én vagyok az, aki szeret minden kulturát, ami nem magyar. Aztán mondtam neki, hogy nem én vagyok az 24 évesen, aki még most is csak állást keres.

Ebből is látszik, hogy én nem szólok hozzá egy szóval sem, de ő beszól, és ha visszaszólok, akkor meg neki áll feljebb. Az előző történetet befejezve: elkezdett kergetni, kimentem az erkélyre, és körül nézett, hogy nincs egyetlen szomszéd se az utcán, se az erkélyükön: egyszer fejbe vert, és kétszer hasba.

Ebből már nagyon elegem van, hogy nem szólok hozzá semmit, és belémköt, majd a végén neki áll feljebb.

Kérlek, ne írjátok azt, hogy próbáljak kibékülni vele, mert ha én kibékülök vele, ugyanúgy belémköt.

Írjatok olyat kérlek, ami segíthet....

2016. aug. 13. 19:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Az anyádnak kellene rászólogatni ne bántson, beszéld meg vele, hogy folyton bánt.
2016. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazi tahó. Igazán a képébe vághatnád;hogy mi van? Kevés vagy rendőrnek,de az öcsédet meg vered? Megint elhagytak?! Kibírhatatlan egy ktsg vagy,és még eltartani sem akarnak! Igazán leszakadhatnál anyáról! Van szakmád is,és nyugdíjas állásod lehetne ha nem lennél gyenge f"sz! Természetgyógyász,mi? Nincs olyan h.lye,aki bármilyen tőled származó tanácsot elfogadna! Inkább menj dolgozni!

Elég nagy vagy már,ne hagyd hogy eltiporjon egy ilyen senkiházi!

2016. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát...elég türelmes lehetsz mert én tuti, hogy már rég agyonvertem volna. Vagy valamit ami fájdalmat okoz neki. Eszembe is jutott pár kínzási módszer :D

Hány éves vagy? Gondolom fú lehetsz. Ha erőben nem tudsz fölékerekedni akkor próbálj meg szellemileg fölékerekedni. Légy műveltebb és ha vitatkoztok legyen mindig neked igazad. Akkor majd egy idő itán meghúzza magát. Ez a természetben is így van. A csoportos élőlények vezetője szinte sosem a legerősebb hanem az aki mentálisan a többi fölé kerekedik(persze azért erőben se a sor végén kullog).Ha valaki erősebb nálad kivívhatod ugyan a fölényed erővel de sokkal biztosabb a mentális fölény. Egyszóval ha okosabb vagy. De ha néhány fogától megszebadítod az se rossz :D

Te döntöd el hogy melyik módszert válasutod. Szerintem a mentális jobb mert ha megvered azt könnyen tudja viszonozni akár még többszörösen is. De ha mentálisan mérsz rá csapást azt nehéz viszonozni. Légy okosabb. Kerülj felül vitákban és ezt fokozhatod azzal is hogy nyilvános helyen hülyét csinálsz belőlle,egszégyeníted.

2016. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. aug. 13. 23:43
 6/6 Malanana válasza:

Telefonodat tedd valahova ahol az egész tér látszik ahol vagytok, s videózd le pár ilyet a tudtán kívül.Majd mutasd meg édesanyádnak hogy ezt teszi veled.Ügyesen okosan meg lehet oldani mi így derítettük ki hogy a szomszédom huga bántja a macskát amig egyedül van otthon...(eltörte a cica lábát)

Mondjuk egy polcra beilleszted és megnézed hogy jó szögben van e.Én ezt tudom javasolni ha úgy akarod hogy ne az legyen h "a kis taknyos hazudik"

(ha nem tetszik az ötletem elnézést kérek)

2016. aug. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!