Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben a helyzetben mit érdemes...

Ebben a helyzetben mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy óvszert a lábtörlőnkön (társasházban lakunk), biztos, hogy valaki direkt rakta oda, sejtem is, hogy ki. Még korábban járt nálunk a postás, és láttam, hogy elejtett az ajtónk előtt egy gumit, ami végül ott maradt, én is elfelejtettem felszedni. Amúgy tiszta a lábtörlőnk környéke, viszont mivel ott az a gumi gondolom célzás miatt dobta valaki oda, amit viszont nem értek hogy minek foglalkozik valaki ilyen aprósággal? Azt tudom, hogy a felettünk lakó egy idióta (szerinte hangosak vagyunk, de ő még nem hallgatta saját magát), viszont az, hogy minden egyes aprósággal piszkálja a másikat azt nem tudom megérteni (főleg hogy ilyen szánalmasan). Ebben a helyzetben mit érdemes tenni, hogy rosszabb ne legyen a helyzet, de valahogy viszonozzuk ezt az "ajándékot"?

2016. aug. 14. 20:14
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
Én simán kidobnám és elfelejteném, azonban ha megismétli, akkor már viszonoznám. De csak úgy, ha 100 %-osan tudod, hogy ki tette oda.
2016. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta kidobtam már. Viszont eléggé idegesít ez a dolog, mert biztos, hogy nem véletlenül került oda. Azért remélem a jövőben nem lesz ilyen.
2016. aug. 17. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy volt oka. Talán hangosan éled a nem i életed, és valamelyik szomszéd jelzésnek szánta. Ilyet tudnék elképzelni. Gondold át, mivel zavarhattad meg valamelyik szomszédot... lehet, hogy van oka annak a guminak.
2016. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!