Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy ismeretlen van a házunk...

Egy ismeretlen van a házunk előtt, és egyfolytában figyel be az ablakon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Este jöttem haza és egy biciklis srác elkezdett követni, majd egy sötét zugba bebújt. Megijedtem,és megpróbáltam másik irányba menni, mint az otthonom, hogy eltereljem, de nem sikerült, megvárt a sötétben és pont a házunk előtt "csapott volna le rám", így kénytelen voltam besietni a házunkba. Ez egy másfél órája volt, azóta is itt van, és figyel...próbálo úgy kinézni az ablakon hogy ne vegyen észre, de egyfolytában figyel és nem megy el...mit tegyek? Szóljak a szüleimnek? Azt eddig azért nem akartam, mert a suli miatt sokat kell este egyedül hazasétálnom, nem akarom hogy aggódjanak...

24/lány



2016. aug. 30. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Szólj a szüleidnek most!
2016. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen szólj a szüleidnek,vagy valakinek...Barátod nincs? Egyedül vagy otthon? Akkor a rendőrséget hívd...
2016. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Feltárcsázol egy szép szál legényt az ismerőseid közül, és megkéred, hogy jöjjön ide segíteni.
2016. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Anti Vicious válasza:
97%
En is aztmondom, amit az elozo valaszolok, vkinek mindenkepp szolj, ha egyedul vagy otthon, es meg mindig nem takarodikel, akkormeg rendorseg!!
2016. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Hívd a rendőröket. Még mindig ott van?
2016. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképp szólja a szülőknek és egy darabig ne járj haza egyedül. Nekem is volt ilyen, 2 srác követett hazáig, majd órákig figyeltek a házunkkal szemben lévő kertből. Aztán kiment a faterom és megkérdezte, hogy mit akarnak. Elfutottak de még párszor láttam őket az utcán, bámultak. Nem szabad félvállról venni az ilyeneket.
2016. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat! Most elment, de remélem hogy nem jön vissza, ugyanis pont egy útkereszteződésben lakunk, és pár kört tett a biciklivel a házunk körül...ha meglátom hogy visszajött, mindenképp szólok szüleimnek :/

Nincs sajnos barátom, és most azért is félek, mert két hét múlva kezdődik az egyetem, és bejárós vagyok, tehát heti pár napon az éjszaka kellős közepére érek haza :/

2016. aug. 30. 22:00
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Azta rohadt!
2016. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

ha most nem sikerült neki próbálkozik máskor.

azért írd meg mi lett ha elfogtátok és számon kértétek.

amúgy ha van térfigyelő a környéken,akkor lenne értelme a feljelentésnek.

2016. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Reggel szólj a szüleidnek, akkor is ha most elment. Simán visszajöhet még. Mondd el a személyleírását, hogy ha a szüleid meglátják, felismerjék. És a helyedben megkérném apámat, hogy jöjjön ki eléd azokon a napokon, amikor este érsz haza.

A 6. voltam.

2016. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!