Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nos. Fogalmam sincs jó e a kategória, majd egy mod át teszi ha kínja akad vele.


3 éve költöztem Pécsre, a sörgyár mellé. 3 év alatt sosem tapasztaltam ekkora lármát az utcákon mint most.

Mennek a fiatalok, talán egyetemisták, totál részegek, ordítanak, vonyítanak mint akinek a farkára léptek.


Mindez hajnal 3kor. Gyerekre nem nyithatok ablakot, mert ezek a f...kalapok felordítják.


Rendőrséget se hívhatom, minden áldott napon.


Komolyan ennyire lezüllött a mai fiatalság? Minek járnak ezek egyetemre, ha hajnal 3 kor matt részegen róják az utcákat?


Néha elgondolkodom azon, hogy kimegyek és összecsomagolom az összest. ( 15. éve oktatok több önvédelmi harcot, szóval ezek a takonypócok nem jelentenének kihívást... )


De mivel nyugodt ember vagyok, ezt nem fogom megtenni. Akkor mégis mit lehet ezzel tenni?


Lassan a költözésen gondolkodom...


Az értelmes, és nem kötekedő hangnemű irományokra pozitív jelzést adok.



2016. szept. 5. 03:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, én Szegeden lakom és már letettem arról, hogy a mostani lakásomban nyugalomban éljek.

Olyan helyen lakom, amelynek az útvonalán rengeteg egyetemi kollégium van. Másból sem áll az éjszaka, - főleg hétvégén, de hét közben is - hogy az egyetemisták vonulására, üvöltésére, részeg randalírozására ébred a család.


Persze, lehet javasolni, hogy csukjuk be az ablakot, de mivel a melegben nappal leginkább csukva van, éjjel nem ártana szellőztetni és a családom szeret(ne) nyitott ablaknál aludni. Ez szinte lehetetlen.


A gépjármű forgalom is a duplájára nő éjjel, mert taxival járnak szórakozni és vissza a kollégiumokba. A taxik két másodperces időközökben zugnak el oda-vissza a ház előtt éjszaka, rettenetes a forgalom, ehhez még hozzájön az ordítozás. Tudom, ezzel jár a majdnem belváros.

Az már mintegy mellékes, hogy reggelre tiszta szemét és üvegtörmelék az utca.


Teljes szívemből megértelek, én személy szerint tehetetlen vagyok, jövőre költözünk, ez már biztos. Fő szempont lesz a csendes környék. Már alig várom.

2016. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz, ha fontolóra veszed a költözést. Ha páraz megrendszabályozol, még téged vehetnek elő önbíráskodás miatt. Esetleg egy héten egyszer rájuk hívhatod a yardot, az még elmegy.
2016. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Talán az imáim meghallgatásra találtak. :)


Ma kaptam egy telefont, hogy van esélyem kimenni a párommal dolgozni Németországba.


Gyermekestül is mehetünk, szóval szerintem e mellet döntünk.


Bár kicsit azért tartok ettől is, de a mostani helyzetnél remélem jobb lesz.

2016. szept. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!