Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Alapvetően albérlőtárssal meg...

Alapvetően albérlőtárssal meg kell beszélni, ha vendégem lesz, aki ott is alszik? Na és mi a helyzet, ha a tulaj a lakótársam, de baráti a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
még szép
2016. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ILLIK szólni.

Ha csak egy vagy két éjszakáról van szó, akkor ennyivle le van rendezve a dolog.

Ha az illetö ennél tovább marad(na) vagy gyakrabban lenne ott, akkor ahhoz mindenképpen kell a lakótárs és a tulajdonos beleegyezése, illetve vállalni kell a flemerülö többletköltségeket. (Amikor ott van, arra az idöszakra te a rezsi 2/3 részét fizeted a fele helyett)

2016. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MZ.per.X ***** válasza:
70%

Még szép hogy meg kell, elvégre ő lakik ott, és kellemetlen tud lenni egy hirtelen felbukkanó vendég.


Engem például zavar, mikor hirtelen megjelenik valaki, én meg alsógatyában vagyok épp a konyhában, vagy épp készülnék fürdeni, vagy még szarni sem lehet elmenni.


Na meg lakótársam nője olyan, hogy beállít este 11-kor, és hajnalig hallgatom a nyavalygását, mikor én rég aludnék. Vagy pont lakótársam hozta fel a reggeli készülődés szabályait, hogy hangoljuk össze ki, mikor, mert az előző laki miatt mindig elkésett. Erre reggel felkelek, és 1 órát kések mert a nője addig bíbelődik a fürdőben.

2016. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nem jó dolog ez a társbérletben lakás. Berontottam volna a fürdőszobába,letéptem volna a zuhanyfüggönyt,ráhajítottam volna a csajra,majd egy mozdulattal kilöktem volna fürdőszobából. Ne akkor borotválja már a p náját,mikor munkába készülődnék!
2016. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
ma 12:15-ös: te nem is van alkalmas arra, hogy ma´s valakivel egy lakásban élj.
2016. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Igazad van utolsó. Éppen ezért csakis egyedül,vagy a párommal,meg majd a gyerekükkel. Senki mást nem lennék hajlandó elviselni.
2016. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!