Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más is szokott este kiülni az...

Más is szokott este kiülni az erkéjre kicsit gyakorizni? :D

Figyelt kérdés

Csak azért mert ez a kiülök az erkéjre a székembe, nézegetem az eget a telót és persze közben 1000-el lopom a napot, úgy hangzik mintha valami öreg papa lennék egy faluban aki életuntságában és magányában már nem tud jobbat kitalálni mint ilyen rituálékat kitalálni magának :D

(Vagy ez az egész elképzelés egy hulyéseg?)


F/17



2016. szept. 11. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
*erkélyre
2016. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Francokat..csípnek a szúnyogok
2016. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, és kössz hogy válaszoltál
2016. szept. 11. 20:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentemet #1 -nek szántam, ne vedd magadra #2, egyébként a szúnyogok ellen mindig befújom magamat szúnyogriasztóval (van direkt bőrre kitalált)
2016. szept. 11. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam kiülni, mert sajnos nem otthon vagyok ahol van erkélyünk, de igen..mostanában nekem is elfoglaltsággá nőtte ki magát, hogy felnézzek az oldalra. gondolom nincs jobb dolgunk, csak azért :D
2016. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vonatozok vissza a koliba és így gyakorizok...:D
2016. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én munkába szoktam, otthon nem pazarolnék erre időt. Meg munkában amúgy is végig olvasom az összes érdekes kategóriát.
2016. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!