Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szivassam meg a felsősz...

Hogyan szivassam meg a felsőszomszédot? Vagy mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egész este most, hajnali 4kor is hallom hogy a mosogép szivattyúzik, a radiátort meg óránként veri, mintha egy vasdarabot húzna végig rajta, reggel 6-kor fúr, farag, értem én hogy csinálja a házát, miért kell ilyen korán?.. Na meg aztán olyan hangosan lépked hogy rendesen tudom melyik részén van a háznak..meg néha mintha egy szekrényt is tologatna.. Voltam fent nála de nem nyitott ajtót, az utcáról meg azt látom mintha takarók lennének az ablakon, kezdem azt érezni hogy egy vámpír lakik felettem.. Látni őt/őket soha nem láttam, de kb egy hete hallom, hogy minden este veszekednek, és megint nem tudok aludni tőlük mert mos, és "valamit" tologat. De ha felmegyek, mintha mi sem történt volna... Valahogy szeretném Őt megszivatni, vagy nem tudom, de lehetőleg úgy hogy vegye a célzást, és a többi szomszédnak ne ártsak.

Előre is köszönöm a válaszokat, már nagyon várom a segítségeteket!

18L



2016. nov. 8. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Írd ki a gondot, bajt és tedd ki a liftre.
2016. nov. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ja, és szólj a gondnoknak. Ha bérelik a lakást, akkor pedig annak is szólhatsz nem csak a gondnoknak.
2016. nov. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
en a ledves szomszedomnak siman az ajtajara ragasztottam egy levelet, amibol vette az egyertelmu celzast.
2016. nov. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Szólj a közös képviselőnek. Nálunk szerencsére csak albérlők voltak akik nem tudtak alkalmazkodni, így ki lehetett őket költöztetni.
2016. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami illegalis tevekenyseget folytatnak. Futermesztes? Urandusitas?
2016. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!