Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd nem szedi fel a...

A szomszéd nem szedi fel a kutyája után a szart, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közös, osztatlan telekről van szó, ahol az ikerszomszéd jogszerűtlenül, póráz nélkül vágja ki a kutyáját, és ha 2-3 havonta felszedi az ürüléket, akkor sokat mondok.

Próbáltam szóban és írásban is megkérni, hogy tartsa rendben a területet, főleg, hogy ő személy szerint nem is tulajdonos, csak a másik ház haszonélvezeti jogával rendelkezik.

Mit csinálhatnék? Gondoltam, hogy odavágom nekik a teraszukra a szart, de akkor meg ők is ugyanazt fogják tenni, és én szívom meg... Arról nem is beszélve, hogy bolhás is a dög, félek, hogy valamit elkapunk tőle, a kutyámat már ki se merem engedni, csak az utcán sétálhat, mintha lakás kutya lenne...

Van erre valamiféle megoldás?



#kutya #szomszéd #ürülék #osztatlan terület
2016. nov. 12. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Nyomd bele az orrát. Megtanulja egy életre.
2016. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, aztán én leszek feljelentve testi sértésért...
2016. nov. 12. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

"Közös, osztatlan telekről van szó"

itt a mese vége, semmit nem tehetsz.

2016. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Üsd ki a rákba
2016. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Fordulj a vajdához és a polgármesterhez a problémáddal.
2016. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Blade Bone ***** válasza:
70%
Csinálj kerítést. Tegyél a kutyádra bolhanyakörvet, tanítsd meg neki h a szomszéd ajtajához közel szarjon. :D
2016. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Edd meg.
2016. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Csomagold be a szart es dobd be a postaladajaba
2016. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem szaratom a kutyámat oda. A közelébe se viszem, nem vagyok hülye. Bolha és kullancsriasztó spray-vel mindig befújom, ha viszem sétáltatni.


Kedves 7-es számú kommentelő: lehet, hogy te neked a napi étrended része a kutyaszar, de az enyém nem. Váljon eégszségedre.


Nem teszem a postaládába, mert akkor másnap az enyémben lesz a következő adag... egyszerűen nem lehet se lépni, se normális módon kommunikálni velük. A polgármesterhez minek forduljak? Nem foglalkozik az ilyenekkel.

2016. nov. 13. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy ki az erőssebb?

És hogy hogy ismert meg? Ha egy gyámoltalan visszahúzódó alaknak, akkor nincs mit csinálj, esetleg hatóság.

Sok új helyen kellett megálljam a helyem, és megtanultam, hogy fontos az első benyomás, megmutatni, hogy velem nem lehet szarozni.

De ezt már annyiszor leírtam..én nem vagyok izomagy pedig, 160 vagyok 45kg.

Ebben az esetben, miután többször szépen-csúnyán megkértem, felkenem a szart az ajtajára, és megmondom, ha nem változik, legközelebb őt is felkenem a szarral együtt.

2016. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!