Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Eger? Milyen ott...

Milyen város Eger? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek ott, (sajnos) de voltam már ott, és magabiztosan mondhatom, hogy gyönyörű!! A vár, a terek, az utcák, minden épület :)
2016. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia, én Miskolcról költöztem Egerbe, nagyon szeretek itt élni, nem mennék vissza, csak ha nincs más lehetőség. Bár valószínű akkor is egy másik várost keresnék Heves megyében inkább.

Röviden egy nyugodt, csendes, nagyon szép város, és elég kicsi a többi megye városhoz képest. Hátulütője ennek, kevesebb munka és szórakozási lehetőség. Persze mindkettő van, csak nem olyan sokszínű mint más városokban. De nem is olyan nagyvárosi az élet és az emberek is mások, kedvesebbek nem olyan zárkózottak. Tehát egy csodás kisváros :)

2016. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Turistaként jó hely, de életvitel szempontjából nem annyira. Nincs sok munkahely, és az árak is viszonylag magasak.
2016. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Én a közelében nőttem fel, sokat jártam ott, nekem nem jön be...a lakás, pláne kertes ház nagyon drága, munkalehetőség ahhoz képest nem túl sok van.Én akit megismertem onnan- és akinek nem inge, nem veszi magára- az mind jellegzetesen öntelt sznob volt, már messziről megismerem, ha valaki egri... Az tényleg igaz viszont, hogy egy viszonylag csendes, inkább kisvárosi hangulatú hely.
2016. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!