Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki ellopta a ciklámenemet...

Valaki ellopta a ciklámenemet a lépcsőházból. Mit lehet ilyenkor tenni? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Azért bánt különösen, mert már több, mint 10 éves növényről van szó, és eddig 1 tél kivételével mindig a lépcsőházban teleltettem, mert a lakásban túl meleg volt neki, és soha nem volt baj belőle, most meg kiraktam tegnap előtt és tegnapra már el is tűnt. :( Mivel viszonylag magasan lakom, szerintem vagy a mi emeletünkön, vagy eggyel fölöttünk lakhat a tolvaj, mert erről a két emeletről lehetett csak rálátni. Aki még feljebb lakik lifttel közlekedik, aki meg lejjebb, az nem jön föl idáig, pláne nem gyalog. Van néhány új lakó is ezen a két szinten. De gondolom, ha azzal csöngeteg be, hogy hagy nézzem már meg a lakásukat, nem lopták-e el a virágomat, tuti nem engednek be. Van valakinek valami ötlete? A rendőrség meg nem fog egy növény miatt házkutatásokat tartani.

2016. nov. 17. 00:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak meg köszönöm, hogy próbáltak segíteni.
2016. nov. 17. 22:46
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát kárpótolni nem tudom, de felajánlok egy növényt helyette, mert mi csak kerülgetjük:


[link]


Jönnek az ünnepek, ingyen elviheted.

2016. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszi, de pálmám nekem is van (én ültettem datolyából), és az is felér már a plafonig. De tényleg köszi, jó, hogy vannak még ilyen emberek, mint Te. :)
2016. nov. 22. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!