Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján vásároltok lakást? (panel, társas)

Figyelt kérdés
Mennyire számít hanyadikon van, költségek, zaj stb.
2016. nov. 27. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok minden számít, de a pénz dönt. Ami a legfontosabb lenne, a csendes környezet (megtanultam börtön mellett lakni, kegyetlen). Aztán egy kis kert, mert van a családban, akinek ez a hobbija. Ezekből adódik, hogy lehet városon kívül (vagy külvárosban), de ahhoz közel, mert van, aki bejár dolgozni. Szóval, kiskertes családi, Pesthez közel (Érd?).

Namost ha van rá nyóc millió, akkor marad a Józsefváros, körfolyosó, panel/tégladzsungel, vagy! Messzi vidék, de akkor a munkával mi lesz...

2016. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én éppen most vettem lakást. Az általam kívánt kritériumok: Ne legyen a földszinten,mert nagyon hideg tud lenni a padló. Ne zárószintes legyen,mert akkor meg fentről jön a hideg. Ne sarki lakás legyen(bár ha nem szalagházról van szó,a nagy lakások mind sarki lakások). Ne legyen túl magas a ház( ha sok lakás van,nagyobb eséllyel fogok ki olyat,aki eláztat. ) Jók legyenek a nyílászárók. Olyan környéken legyen,amit szeretek. Ne lásson rá millió másik ablak az én ablakaimra,és ne lássanak be a gyalogosok sem.

Vettem is egy három emeletes szalagházban lévő,első emeleti lakást,ami szép nagy,de nem sarki. Fűtött pince van alattunk,nem huzatos,a hátsó rész az erdőre néz,mókuskák szaladgálnak... nagyon idilli! Jó meleg van, nem hülyék a szomszédok. Áron alul vettem,árverésen.

2016. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
130 a nettóm! Mégis mi a faxból vennék lakást, áruld már el?
2016. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A környék,és a környék lakossága.

Inkább legyen egy szobakonyhás kislakás igényes,tiszta,kulturált környéken(még az sem baj,ha munka van vele),mint egy nagy lakás valami csöves proller helyen.

És ami nagyon fontos,hogy piacképes,eladható,értéknövekedő adottságai legyenek.

2016. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi most szeretnénk épp egy lakást venni:

-ne legyen a földszinten

-lehetőleg 4 vagy 5 szintes épületben legyen

-legyenek jók a nyílászárók

-az állapota mindegy, mert ha kell, felújítanánk, de azért ne kelljen a 0-ról csinálni mindent (tehát ne kelljen pl. még a villanyvezetékeket is cserélni meg ne úgy nézzen ki, mintha bomba robbant volna --> nemrég éppen néztünk egy ilyen lakást, de ahhoz nem adják elég olcsón, hogy megérje a sok munka)

-(viszonylag) jó környéken legyen (ne legyen tele kisebbségiekkel, jó közlekedés, nagyobb üzletek a közelben)

-(viszonylag) legyen rendezett a lépcsőház

-legyen erkély

-és persze a legfontosabb az ára

2016. nov. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!