Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarország melyik városaiban...

Magyarország melyik városaiban a legrosszabb a közbiztonság? És azokon belül kiemelten melyik részeken?

Figyelt kérdés
Ahol még fényes nappal is van esély balhéra központi, nyilvános helyeken vagy tömegközlekedésen. Sok a cigány, a kötekedős fajtából..vagy akár fiatal magyar suhancok akik hasonlóan viselkednek.
2016. dec. 12. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Borsod-Abaúj-Zemplén megye kisebb faluiban lehet szerintem. És persze Budapest gettósabb részein, pl nyócker egyes utcáin is előfordul.
2016. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Eredetileg miskolci vagyok, régebben gyakran sétáltam végig az Avason, ma már nem szívesen teszem. Ott még a Selyemrét, Újgyőri tér utáni számozott utcák, Vasgyár egyes részei, Lyukóvölgy, Mexikói-völgy.


Anno sokat autóztunk apámmal, hát volt olyan falu, ahol még lassítani sem mert. Ja és emlékszel a meglincselt tanárra? Na, nem egyszer volt rá példa, hogy kiugráltak az autó elé a kispurgyék, egyszer majdnem elgázoltunk egy kislányt, az az anyja mellől rohant (mert az út szélén kell beszélgetni) elénk, szerencsén múlott, máig emlékszem ahogyan elindultak felénk hőbörögve, én meg mondtam apámnak, hogy taposs a gázba taposs, a gázba, induljunk már!!

2016. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!