Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletben fingani? Lent

Albérletben fingani? Lent

Figyelt kérdés
albérletbe fogok költözni, egy lány és két fiú mellé ( én is lány vagyok). a lakás elég kicsi ( legalábbis a közös helyiségek), és a vécé is elég központi helyen van, magyarul ha valaki fingik egy nagyon a vécén ( de még ha nem is nagyot csak egy átlagosat) akkor kb mindenki hallja. Stresszelek ettől, vagy szerintetek nem kellene? ha már itt tartunk, a szobámban is szeretnék majd fingani, ha épp rám jön, de persze valszeg az is áthallatszik. Még mikor otthon laktam a anyám és az öcsém folyton fingott, én sem zavartattam magam, de aztán mikor összeköltöztem az exemmel, ő soha nem fingott mert szerinte az undorító, de még a vécén is csak úgy hallottam pukizni, h aprókat.

2016. dec. 13. 01:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Emberek vagyunk! Muszáj legalább a wc-n kiengedni!
2016. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Mára úgy vagyok ezzel, hogy akinek nem tetszik, az befogja a fülét.
2016. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

A fingás egy természetes életfunkció, mint a tüsszentés és még sorolhatnám. Ha nem tudna az ember fingani, vagy nem engedné ki, akkor eleinte görcsölne az ember, de a vége az lenne, hogy orvosnál kötne ki.

Lehet az egészet diszkréten is kezelni. Ha meg összeszokott a társaság, akkor ez nem lehet gond.

Amikor az ember WC-re megy a másik után, ott is érhetik kellemetlen szaghatások. Ezen túl kell tennie mindenkinek magát. Használ WC illatosítót mondjuk a WC-ben. Fingás esetében meg nem a másik közelében, vagy étkezés közben, hogy ne okozzon kellemetlen szaghatást.

Nem kell ennek akkor jelentőséget adni. Ki kell engedni kulturáltan.

Aki meg azt mondja, hogy nem fingik, az hazudik.

2016. dec. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
persze ez alap, h kulturáltan..már ha azt érted alatta h a szobámban v a wc-n...de a hang részéről nem tudok mit tenni. Soha nem tudhatod h halk lesz -e esetleg akkora, hogy azt hiszik valaki hosszában kettéhasított egy lepedőt. Én általában ilyen utóbbikat szoktam XD
2016. dec. 13. 02:21
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Ha széthúzod a fenekedet egy kicsit, és finoman engeded ki, nem ad hangot.
2016. dec. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hat, wcn meg csak csak, de a sajat szobamban csak ne kelljen a seggembe matatnom meg szethuogatnom...:D

Amugy meg nem is ertem.mit parazok..a szobamban meg a wcn fogok fingani nem elottuk kaja kozben xD

2016. dec. 13. 06:45
 7/37 anonim ***** válasza:
77%

" a szobámban is szeretnék majd fingani"


Ígéretesek a jövőbeli terveid...

Mások szeretnének majd egyetemre menni,

vagy szeretnének majd tengerparton nyaralni.

A te távlati terved, hogy szeretnél majd fingani...

Szép karrier egy "lánytól".

2016. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%

Csatlakozom az elottem szolohoz ( 7eshez) :)))))))))))

En is inkabb javasolnam a tovabbtanulast hosszabbtavra.

Ezek tulsagosan is szeles elkepzelesek...


A kerdesedre valaszolva en azt mondanam minden bantas nelkul h akiben ilyen szorongas van h ki hallja h fingik a masik szobaban az ne menjen tarsberletbe, hanem vallalj diakmunkat h kiegeszitsd a lakberedet es lakj egyedul. Na ott aztan a szoba kozepere is piszkithatsz, senkit se fog zavarni!

2016. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Jajjj de vicces ez a hetes mindjart a terdemre is csapok a nagy nevetésben.

Diplomám is van már, képzeld.:) kiknek nem adnak diplomát, mi?

2016. dec. 13. 08:38
 10/37 anonim ***** válasza:
73%

Jaj kerdezo, ugy latszik h " humorerzek orarol" mindig hianyoztal...:)))

A 7 es pedig igenis vicces volt.

Mert mar maga a kerdesed is teljesen abszurd egy felnott ( es most mar tudjuk diplomas) embertol." Nem mer fingani"...


Szoval inkabb nevess es ne legyel (ló)citrom! ;)

2016. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!