Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyek Magyarország legélhetet...

Melyek Magyarország legélhetetlenebb városai? És a legjobbak?

Figyelt kérdés

Élhetetlen alatt azt értem, hogy nagy a munkanélküliség, nehezen megközelíthető pl. vonattal, alacsony a közbiztonság, lerobbant és mocskos a város.


Szerintem a legjobb Debrecen, pazar a tömegközlekedése (vonat, villamos, busz, minden), kelethez képest sok a munkalehetőség, rendesek és barátságosak az emberek, olcsó kocsmák, nem nagyon van dakota, Petőfi tért kivéve nagyon szép ès rendezett a város (Halköz egészen pazar). Kicsit unalmas, de legalább nem balhés.


Legrosszabb szerintem Mátészalka...no comment.


De én még kevès helyen jártam, ezért érdekelne ki hogyan látja a helyzetet.


2016. dec. 13. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szèkesfehèrvàr egy szörnyü hely. Òcska tömegközlekedès, lehetetlen parkolàs, nulla szòrakozàsi ès kulturàlòdàsi lehetösèg, debil emberek...
2016. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
A legjobb Kecskemét, minden elérhető innen busszal, vonattal, autópályán.Szép a belváros, sok munkahely van.
2016. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!