Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kecskemét vagy Szolnok az...

Kecskemét vagy Szolnok az élhetőbb, normálisabb, biztonságosabb, barátságosabb város?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szolnokon még csak nem is jártam soha, de Kecskemétet nagyon szeretem:) biztonságos, sok lehetőséf, mozi pláza éttermek stb...ráadásul az "ország közepe" autópályák, jól megközelíthető stb..
2016. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét picivel beelőzi Szolnokot. Barátságosabb a város.
2016. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barmi csak Szolnok ne!!
2016. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg, mi a baj Szolnokkal? Máshol is csak szidják. Veszélyes, rossz a közbiztonság? Vagy csak rondák az utcák, épületek? Nincsenek jó vásárlási lehetőségek?


Szolnokon még sosem jártam, Kecskeméten igen, az nekem is tetszett egyébként.

2016. dec. 20. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Szolnok:


Semmi nincs. Alig van munka, szòrakozási lehetősèg.


Csùnya. Barátságtalan.


Nem jò a közbiztonság, nagyon nem...



Hirtelen ennyi.


Kecskemèt szebb, èlhetőbb :)


Szolnoki voltam 20 keserves èvig.

2016. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4: Szolnokot nehéz szavakba önteni így, de egy kicsit talán ilyen idős (főként Fideszes) proli társadalom fellegvárához hasonlítanám.

Kecskemét sokkal fiatalosabb és fejlődő. Valószínűleg a Mercedes gyár ott léte is kicsit javított a tendencián mert odavonzza a fiatal munkaerőt.

2016. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen!
2016. dec. 20. 11:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért Szolnok nem olyan rossz város ( https://www.youtube.com/watch?v=aD-P0sV2Jrw ), de Kecskemét sokkalta jobb: élhetőbb, normálisabb, biztonságosabb és barátságosabb.
2016. dec. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szolnok nagyon sokat fejlődik mostanaban.....igaz, télen egy kicsit barátságtalan, de nyaron nagyon kellemes.

Nemrégiben újítottak fel tobb utat es járdát.

Pár helyen építések, újítások zajlanak, de szerintem nyaron meg tobb lesz. Igaz hogy nincs sok bolt, de Kecskeméten sincs sokkal tobb…

En szeretek itt elni :) 15/f

2017. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!