Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban állandóan ugató...

Panelban állandóan ugató visító szomszéd kutyája. Mit lehet tenni? Ti mitcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Aki panelba vagy társasházban lakik az tudja hogy milyen érzés mikor tisztán áthallod azt amit a szomszéd beszél meg járkál futkározik széket meg bútort tologatnak meg mikor nincs kis babád úgy érzed hogy igenis van vagy 3 😅 Nos ezekkel nem is lenne bajom hisz ezek a hétköznapi dolgok elkerülhetetlenek meg nyilván mi sem némán élünk de az hogy hajnal 5 től kb 6 ig egyfolytába ugat a szomszéd ki**baszott kutyája napközbe is este is órákig képes ugatni nyáron meg kintvan az erkélyen ugye nálunk is nyitva van minden hát nem kell mondjam milyen idegesítő én imádom a kutyákat én is akarok mindennél jobban vágyok egy kutyára de nem hiszem el hogy nem lehet ezzel valamit csinálni.Nem az hogy megugat valamit egy két percig hanem folyamatosan órákig többször egy nap és azon a visító vékony hangon. A szomszéd háztömből szóltak már neki többen mert az egész lakótelepnek ezt kell hallgatni erre meglettek sértődve. Mi is azért nem akartunk komfrontálódni mert közvetlen szomszédunk. Egyszer volt olyan hogy reggel igy ugatott és anyu olyan ideges lett hogy felment de hát nem voltak otthon gondolom azért ugatott ráadásul ez a közös képviselő. Nem tudom mit kéne tenni de megkeseríti az életünket.

2016. dec. 22. 11:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Maximumon (akár hangszórókkal) kell hallgatni mulatóst, de először mondd meg a szomszédnak ezt, hogy hangosan fogod hallgatni a zenét, csak tudjon róla, nem vársz választ. Gyakorlatban pedig csak akkor hallgatod a mulatóst, amikor a kutya vakog, amikor már nem, akkor te sem csinálod, s észre fogják venni magukat, nekem is volt egy ilyen esetem.
2016. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Pofátlanságra csak pofátlanság az egyetlen gyógymód, tűrni nem érdemes, nem tesz jót az egészségnek.Akár a rendőrségnek is szólhatsz majd te először (nem a szomszéd), hogy a kutya és a trehány gazdája miatt tolod a mulatós hangerőt.
2016. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez jó😅 csak az a baj hogy ez a dög csak akkor ugat ha nincsnek itthon így hiába indítok ilyen jellegű háborút
2016. dec. 22. 11:37
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Közjegyző-birtokháborításért feljelentés. Előtte szólni , hogy szoktassa le a kutyát az ugatásról, vagy lépsz. A közös képviselőre is vonatkoznak a közösségi életre szóló szabályok.
2016. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Sült kolbászba egy kis patkányméreg és bedobni a postaláda lyukán. El fog hallgatni.
2016. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Jegyzőnél (nem közjegyző!) kérj birtokvédelmet.
2016. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
#5 azt edd is meg, te féreg.
2016. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként én első körben végigvinnék egy papírt, hogy írja alá az, akinek tele van a hócipője, aztán közösképviselő, aztán jegyző.
2016. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Aláírásgyűjtés, közös képviselő, jegyző, hogy aztán ugyanúgy folytatódjon minden.

Maximum 30 rongyra megbírságolják őket - ha egyáltalán - és kész. Egyszerűbb lenne agyonütni a dögöt.

Tapasztalatból mondom.

2016. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Na hát az első dolog amit leszarnék, hogy közös képviselő :D

Neked nem mondom a rovarriasztót, mert attól a kutya is agyvérzést kap, és akkor a családban senkinek nem marad esze. Nem megy pedig másképp, mint hogy megkeserítsd az életét, a közös képviselőség ez még kapóra is jöhet. Éjszaka is közös képviselő a közös képviselő. Persze bármilyen borstörés előtt beszélned kell vele 1x, 2x, 3x, hátha van annyi esze, és felfogja, hogy mennyit árt a kutyának azzal, ha ilyen módon bezárva tartja. Persze mit tud csinálni ugye, legfeljebb kutya helyett halakat tarthat.

2016. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!