Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek a kutya ugatáshoz...

Szerintetek a kutya ugatáshoz való joga felülírja az ember pihenéshez való jogát? Nagyon rossz ember az, aki megmérgezi a szomszéd folyton ugató és nyüszítő kutyáját, amitől se aludni, se nappal nyugodtan lenni nem tud?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 14:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Szerintem szép történet volt amit leírt, és nem szokatlan, nézd csak meg Cesar Millan műsorait. :)

Alapból én is kutyabarát lennék, csak az én helyzetem elég szélsőséges ezzel a f...szkalap szomszéddal és a kutyájával.

(Amúgy pár napja csönd van, vagy elkóborolt a kutya, vagy hátrazárta, de nem hallom hálistennek. Beszélni azóta se beszéltem vele.)

2017. jan. 17. 08:04
 22/29 A kérdező kommentje:

Szerintem szép történet volt amit leírt, és nem szokatlan, nézd csak meg Cesar Millan műsorait. :)

Alapból én is kutyabarát lennék, csak az én helyzetem elég szélsőséges ezzel a ...szkalap szomszéddal és a kutyájával.

(Amúgy pár napja csönd van, vagy elkóborolt a kutya, vagy hátrazárta, de nem hallom hálistennek. Beszélni azóta se beszéltem vele.)

2017. jan. 17. 08:04
 23/29 anonim ***** válasza:
7%
A kutyának nem joga, hanem kötelessége ugatni, ez a dolga, hogy jelezzen, elriassza az idegeneket. Ha megmérgezed, majd beszerez másikat, aztán más kutya fog ott ugatni, az miben javítana az életminőségeden? Ha azt is megmérgezed, meg az utána következőt is, előbb-utóbb gyanús lesz a rendőrségnek, hogy az illető közvetlen szomszédai közt van az elmebeteg, végül priuszod lesz, még ha felfüggesztett büntetést kapsz is.
2017. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
10%

Mivel beszelni nem.tud ezaltal persze hogy ugat ! A

Ha lenne egy szomszedod aki nagyon hangosan beszel ejjel nappal akkor megolod ? .......

2017. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%

Két dolgot gyűlölök nagyon: a folyamatos kocsisusogást, meg a folyamatos kutyaugatást.


Fog majd jönni egyszer egy forradalom... és utána már nem ez a két (társadalom többségénél szűkebb, de rohadt beképzelt és erőszakos réteg) fog őrjöngeni a világ tetején. Majd járnak gyalog, mint a többi, otthon meg megtanulnak kussban élni. Ha meg nem megy, majd elműködik nélkülük is a világ.

2017. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%
Azt a sok barmot aki védi az ugató dögöket meg a köcsög gazdáikat összezárnám egy távoli szigetre aztán hallgathatnák éjjel-nappal az ugatást.
2017. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Bár ilyen szomszédaim lennének mint ti, utolsó és párral fentebbi válaszoló! Vagy ilyenek is, és összefoghatnék valakivel az idióták ellen.
2017. dec. 4. 21:37
 28/29 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos szinte mindenhol van egy tuskó akinek a kutyájától nincs nyugalma az embernek.És persze a dögöt védik nem az embert.
2017. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy nem kötelezhetnek senkit se rá, hogy foglalkozzon az állatával. Ha egészségügyileg rendben van, akkor nem tehetnek semmit a gazda ellen. A mentális egészséget sajnos nem nézik.
2019. ápr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!