Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Horváth Mihály tér milyen...

Horváth Mihály tér milyen környék, ismeri valaki? Érdemes ott lakást venni, vagy bérelni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rossz,de ott már kezdődik csikágó...

Viszont nagyon jó a közlekedés,és nagyon sok jó üzlet van a környéken.

2017. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz... OE-re jártam, ami hát Tavaszmező street, s 4 év alatt egy atrocitás se ért...

annyi az egyetlen nagy minusz, hogy nyitott ablaknál lehet nehéz lesz aludni, mert a részegek-hajléktalanok szeretnek este hangoskodni

meg biztos lesznek kéregetők majd

ja meg másik ami rossz a környéken, hogy sok a kutyás, kevés a zöld terület... mindenhol kutyakaki

s mivel a hajléktalan is sok, ezért nem csak kutyakakival találkozhatsz, meg a környék néha bűzölög a pisiszagtól


de veszélyesnek nem veszélyesebb, mint mondjuk egy Újpest központ, vagy nem is tudom, Lehel tér környéke

sokat mászkáltam este is egyedül, semmi... talán tényleg így a 4 év alatt egy olyan 'bandát' láttam, akik ha egyedül vagyok és csaj, akkor belém kötöttek volna, de ez se biztos, csak úgy gyanusan lézengtek és méregették az embereket

2017. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!