Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki vállalná, hogy holnaptól...

Ki vállalná, hogy holnaptól falun él és gazdálkodik?

Figyelt kérdés
Fel szeretném valahogyan mérni, hogy hány ember lenne képes újrakezdeni, falun, gazdálkodó életmódot folytatni, ha kapna munkalehetőséget, lakhatást. Van valakinek használható ötlete?

2017. febr. 1. 14:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
én tuti nem...
2017. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
én sem
2017. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Falun élni igen, gazdálkodni nem. Képtelen lennék megölni és megenni azt az állatot, amit születésétől kezdve én neveltem fel.
2017. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%
Én simán bevállalnám, ha kapnék néhány hektár földet. Van benne pénz.
2017. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
Túl lassan jönne le a loli hentai a lassú net miatt, nem.
2017. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Eleve a legtöbbnek, akinek kedve lenne, nincs meg a kellö tudása, anélkül meg csak ráfizetés lenne minden szempontból.


Gazdálkodni nem egyszerü, rengeteg mindent kell tudni, és még akkor is az idöjárás tönkretehet mindent.

2017. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%

Én egy kicsit speciálisabb helyzetre vágyom :)

A "civilizációtól" távol, erdőben, erdő szélén keresünk telket, lehetőleg szomszéd nélkül.

Önellátó életmódban gondolkodunk, de nem a szó szoros értelemben gazdálkodásban, csak azt szeretnénk megtermelni, amit mi megeszünk, azt is természetes módszerekkel és nem másoknak dolgozni.

2017. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha lenne személyzet a szakfeladatokra, állatokra, stb, mert azokhoz nem értek, és csak úgymond menedzselni kellene a gazdaságot, akkor azt vállalnám.
2017. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

Egy ha föld kb 2,5 milla. Minimum kellene egy 20ha hogy családot el tudj tartani. Az 50 misi.

Gépek (erő, munka), input anyag stb.

Soroljam még?


A magyar mg egy nagy xarkupac. Tele szélhámosokkal, ügyeskedőkkel. A politika csak szavaztvásárlásra használja.

2017. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
4%

És akkor azt még nem is említettem hogy falun mára szinte megszüntek a közösségi szolgáltatások.

Orvos nincs vagy alig, heti 1-2 nap, 1-2 óra.

Kórház 50kmre.

Iskola nincs.

Uszoda nincs.

Mozi nincs.

Normális bolt nincs.

Ruházati, háztartási üzlet nincs.

Szélessáv nincs.

Stb

2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!