Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ingyenes relatív biztonságos...

Ingyenes relatív biztonságos parkolóhelyet keresek Budapesten valamint bármi más tippet?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye megfogalmazásért a kérdésben de máshogy nem tudtam megfogalmazni röviden.

Tehát youtube vlogger vagyok 10.000feliratkozóval, nem mondom meg kicsoda, mert senkinek nem szeretném lelőni a poént.

A lényeg, hogy úgy alakul, hogy egész nyáron munkanélküli leszek, szerencsére van annyi megtakarításom, hogy a kis cdalád nélkülem is tud majd finanszírozni mindent.

300km-re lakok budapesttől, életemben nem jártam még ott.

Szeretnék régi álmom egy videó, ha utcára kerülnék címmel és most nyáron belevághatok.

Az elképzelés kb annyi, hogy csöves leszek és ezt dokumentálom. Mintha tényleg csöves lennék, kéregetek, megszerzem a napi betevőt, megismerem a hajléktalanokat, lehetőségeiket és azzal a céllal, hogy 0ft önerővel 2 váltás ruhával kimásszak a hajléktalanságból 3 hónap alatt... vagy csak megpróbálni és ha nem sikerlül akkor bemutatni a buktatókat...

Van egy kis peugeot partnerem, az lenne a főhadi szállásom, ide járnék vissza telefon/kamera aksikat tölteni, de nagy dilemmám, hol lenne érdemes letáborozni vele 3 hónapra?



2017. febr. 16. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb parkolohely a westend mogott van napi 900 forintert. A tobbi ehhez kepest az egekben van. Vedett, fal veszi korul es orok is vannak. Ha viszont ingyen szeretnel, vannak jo helyek de nem ajanlom par oranal tobbre mert egy ket nap alatt laba kel az autonak. Az elozo amit ajanlottam azert jo mert kozel van a nyugati pajaudvarhoz. Ott rengeteg a csovi. Viszont nem tudom hogy fogsz kamerazni mert ha leteszed a gepet valahove es nem fogja valaki, annak is laba kel. Ha van segito tarsad a filmezesben az jo. Viszont elore szolok, hogy a csovik kozt is van hierarhia. Mindenkinek meg van a kiharcolt keregeto helye. Ha mar filmforgatas es nem akarsz nagy balhekat ajanlatosabb kijebb menni. Pl 3 kerulet mert ott az emberek kedvesebbek. Es utolso tanacskent vedd figyelembe a rendoroket, mert vannak jogok amiket nem haghatsz at. Remelem sikerrel jarsz. (Egyebkent ki lehet maszni belole, jo tanacskent berakhatod a videodba, hogy elmesz munkat keresni eloszor vagon tisztitassal, utca sepressel, vegul kerteszkedessel stb...tehat, hogy hogyan maszol egyre feljebb...gondolom nem az lesz a video lenyege, hogy ha nincs semmi inkabb keregess es ne dolgozz mert az jobban megeri. :D ) na de sok a szoveg. Sok sikert, aztan hadd lasam azt a videot :D
2017. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát lesz egy gopro hero4

Van napszemüveges rejtettkamera, van olyan amit fel lehet varrni gombnak... igaz nem valami jó a képminősége... de ahol ezt használom majd, ott úgyis hondolom a fél képernyőt ki kell majd cenzurázni... gondolok itt pl kötekedő rendőrökre, boltok belső tereire, ha eljutok addig állásinterjúra, albérlet/szoba keresésre...

Igen én is külvárosi csöves akarok lenni :) bent a nyüzsiben amiket eddig láttam a híradóban meg neten... hát pályaudvaroktól ilyenektől távol tartom magamat... akik oda bekerülnek nekik már nem hiszem, hogy van esélyük kimászni abból az életből... majd max kommunikálni megpróbálok velük, meg kicsit kitérni rá hogy milyen ott, de mivel kiutat sem látok abból a fertőből így nem releváns számomra.

Az éjszakákat valószínűleg Bp-n kívül vadkempinggel fogom kihúzni, ahhoz már néztem ki alkalmas helyeket.

2017. febr. 16. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyáruházak parkolóiban nem tűnik fel, ha egész nap ott áll az autó. Ráadásul az ingyen van.

A vadkempinges helyek viszont engem is érdekelnének, miket találtál eddig?

2017. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!