Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Budapest 10....

Milyen hely Budapest 10. kerülete?

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 17:19
1 2
 1/11 evimeri ***** válasza:
72%
Attól függ a 10. kerület melyik része. Elég sok a roma és a kínai.
2017. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem véletlenül a legalacsonyabbak a négyzetméterárak Budapesten ebben a kerületben.
2017. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
38%
kedves első válaszoló nem az befolyásolja, hogy milyen nemzetiség lakja a kérdés ez volt "Milyen hely Budapest 10. kerülete?" nem az, hogy kik élnem és milyen arányban ott... akkor az 5 kerületről mi a vélemény mert elmúlt 2 évben rengeteg az arab, és tapasztalatom alapján így is igen igényes és drága kerület maradt, na mindegy ilyen rasszista hozzászólások sosem fognak talán megszűnni... amúgy kérdésére válaszolva a kérdezőnek, nem kifejezetten jó hely főleg fiatalok számára, lepukkant unalmas utcák, utcai tisztaság sem előnye, és árak szempontjából sem a legjobb. tisztelet a kivétel nyilván társadalmi lakosság szempontjából a lakosság nagy része nem gazdag vagy jómódú.
2017. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Attól függ melyik része. Az élessarok, Maglódi út és környéke egy putri, de az óhegy, újhegy és környéke, ahol vannak családi házak is, elég kúltúrált. Minél kijjebb esik a várostól, annál jobb a környék.
2017. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 evimeri ***** válasza:
Kedves hármas. Miért vagyok rasszista? Azért mert azt írtam, hogy roma? Akkor ha rám azt mondják, hogy magyar az is rasszizmus? Csak azért írtam, mert nagyon sokan kerülik az ilyen környéket.
2017. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem sokan nincsenek tisztába mekkora a X. kerület...

Egészen a XVII. kerület hatátánál kezdődik, kifejezetten családiházas, kedves kis utcákkal Rézvirág utca, Dombát utca stb.. Az egész újhegyi lakótelep, óhegy, Ónodi utca, rendezett szép környék. Zalka Máté tértől kifelé, Pongrácz lakótelep, Kolozsvári utca, Hős utca na ez már a neccesebb környék, de ez igen kis része a X. kerületnek. Én azt mondanám sokkal nagyobb a szép, élhető, normális része mint az amelyik inkább kerülendő!

2017. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Helyes válasz ***** válasza:
Némely része világklasszis,a többi külvárosi,ill.gyárnegyed
2017. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Deák Bill Gyula már megénekelte- Kőbánya blues :) - de szerencsére azért nem pont az az élet, bár sokak a régi sztereotípiák szerint gondolnak rá.

Vannak tök jó részei, és vannak neccesebb területei, mint ahogy már itt előttem írták.

Az Örs vezér tér és az attól kifelé eső rész is kőbánya és teljesen rendben van.

2017. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem már megírták, vannak szebb és kevésbé lakájos részei. Amire viszont senki nem tért ki, a peremkerületek mikéntjére. Én laktam Rákoskeresztúron, Pestszentlőrincen, de onnan mindig a belváros felé terelődött az élet, főként a munkahelyek tekintetében. A peremkerületekben lakni jól lehet, de az élethez szükség van a belvárosra. Annak javaslom a peremkerületek külső részét, akik szeretnek naponta hosszan utazgatni, illetve vállalják ezt a tortúrát. Cserében csendesebb, nyugodtabb, netán zöldövezeti lakóteret kaphatnak. Én amondó vagyok, ha külső kerület, akkor mindenképp zöldövezeti lakás, de főként ház. Ebben az esetben megéri a napi ingázás bevállalása.

Természetesen, ha valakinek anyagi helyzete nem enged komolyabb befektetést, akkor számára is kedvező választás lehet a peremkerület. Ebben az esetben, jól meg kell válogatni a helyet, hiszen panellakások esetén is kilehet fogni a kellemes környezetet, ha figyelmes az ember.


Sok sikert kívánok!

2017. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem laknek ott. De vannak jo reszei, ahol kertvaros van. Ott talan laknek.
2017. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!