Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Később rossz lesz nekem, hogy...

Később rossz lesz nekem, hogy falun szeretek inkább lakni? 17L

Figyelt kérdés

Egy nagyvárostól 20-30 percnyi buszra lakok. Itt nyugi van, a városba meg zaj, büdös, ha vásárolni vagy bulizni akarok akkor Bemegyek sulin kívül, de enbyi. Mindenki csak városban szeretne lakni, tisztelet a kivételnek mert olyan is van. Ahany pasival ismerkedtem eddig mind városban tudja magát elképzelni. Ahol én lakok 2000 ember van, 4 bolt, 2 kocsma, minden másnap orvos, óránként busz. Szoval nem az a nagyon hátrányos helyzetű hely, meg a megyeszékhely is közel van, ott van egyetem, sok kozepsuli, meg minden, fél óra ut, kocsival annyi se, van aki a városba vár Ennyit buszra

Szerintetek később lehet gondom ebből hogy én ir szeretek lakni, viszont sokan nem itt képzelik el az életet?


2017. febr. 21. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd megváltozik később. Én is falun lakok, de a várost nehezen bírom tartósan. Legalábbis azt a belvárosi pörgést. Hátrányod nem hiszem, hogy lesz belőle, biztos lesz olyan, akivel lehet egyezkedni ilyen téren.

22F

2017. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ahogy idősödik az ember egyre jobban fog vágyakozni egy nyugodt falusi kis házra mint egy belvárosi lakásra. Legalább is a többségnél ezt látom. Én közvetlen Pest mellett lakom, 20 perc az egyik nagy csomópont tőlünk, de már innen is vágyom el egy kisebb faluba, mert ez a hely is kezd egyre telítettebb lenni tirpák emberekkel.
2017. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok ahogy a 2. válaszoló írja. Ahogy idősödök, egyre jobban akár egy erdei vagy erdő széli szomszédmentes tanyára vágyom. Illetve arra hogy akkor már fűteni se kelljen hanem a pálmafás trópusi paradicsomban legyen valahol a tanyám. Ahol a napi és évi hőmérséklet ingadozás minimális.

Egy falu széli szomszédmentes házban nőttem fel, de már akkor is a szomszédos tanyavilágot jártam folyton, ott éreztem jól magam. De városon is megszoktam egyből, de azért nem tartom igazinak hisz mindig akad valaki aki zavarja mások nyugalmát és arra nagyon dühös tudok lenni. Meg városon kevésnek tartom az egy főre jutó szabad területet. Ahol felnőttem ott kb. 10 km-es sugarú körben szabad lehettem a természetben. Illetve nagyobb területen is csak nem volt értelme nagyobbat bejárni.

2017. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Párválasztás biztos nehezebb. Munka is. Mivel akarsz foglalkozni?


Vannak falvak, ahová városiak költöztek és ilyen önellátás, meg permakultúra a téma. Szóval van amit meg ez vonz.

2017. febr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne? Én is falun lakom, kocsi nélkül. Semmi baj ezzel. Szeretek itt élni, és bár megpróbáltuk máshol is, már nem mennék el innen. Ha meg lenne autónk, akkor még könnyebb lenne. De egyenlőre még nem hiányolom annyira, hogy vegyek is egyet.
2017. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lenne rossz...

Tudod, hányan vágynak el a zajos nagyvárosokból? És nem csak az öregek!

És tudod, igazán boldog csak akkor leszel, ha ott élsz, ahol szeretsz élni. :)

2017. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolj bele, hogy a potenciális pasid társas élete arra két kocsmára korlátozódik.
2017. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a fentebb levő kérdéseket. Nem rossz falun, sőt, sokkal jobb.
2017. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Falun jó élni ott lakom,most is csicseregnek a madarak viszont mennem kell kapálni,és gyomlálni de lesz finom bio zöldség,a konyhakertecskémből.
2020. júl. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!