Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem hagynak dolgozni a szomszé...

Nem hagynak dolgozni a szomszédok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem este kellene csiszolnom és fúrnom de egyszerűen csak ilyenkor érek rá.Nekem a barkácsolás a hobbim ezért kialakítottam egy kis műhelyt az egyik szobából, de a szomszéd kb. félóránként feljár kopogni,csöngetni.Neki egésznap ugat a kutyája én nem szólokha ordít a tv,nem szólok akkor ő miért dumál? Szerintem a munka nem szégyen.

2017. ápr. 5. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Most ez komoly!? Nyilván nem hagy "dolgozni" (hobbiból, ugyebár, nem megélhetésért), ha este fúr meg csiszolsz!


Már rég feljelentettelek volna!

2017. ápr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Én sem lennék oda ha akkor ricsajoznál mikor pihennék. A szomszéd feljár... Mondd hogy nem panelban laksz...
2017. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Troll! :D
2017. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Egy embernek nyugalomra van szüksége az otthonába nem arra hogy ezt hallgassa. Most kicsit gondolj bele hazaérsz este 6ra egy nehéz nap után és ahelyett hogy relaxálni tudnál ezt hallgatod. Szép hogy dolgozol de egy fáradt, irritált ember nem ezt gondolja ha nem azt hogy idegesítő vagy.Előbb utóbb elkezdik hivogatni a rendőrséget.
2017. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elő kell venni a házirendet, és megnézni, hogy hánytól hányig lehet zajjal járó tevékenységet végezni.

Egyébként napi rendszerességgel én se viselném el a fúrást-faragást. Összerakni egy szekrényt 1 délután, az oké. De akkor ezt hallgatni, amikor minden normális ember már pihenne - inkább nem.

De nyugodtan szólj neki, hogy idegesít a kutyaugatás és az ordító tv.

2017. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kerdes mar ki volt irva legalabb egyszer. 0/10 troll
2017. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy mit tegyél hát mi mást megveszed azt a szaros panelt és nincs szomszéd
2017. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!