Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótársam nem engedi, hogy...

A lakótársam nem engedi, hogy illatmécsest használJák, mert szerinte kormos lehet tőle a fal. Szerintem ez egy h*lyeség. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs a fal kozvetlen kozeleben akkor nem lehet kormos. Lehet csak nem akarja szagolni es ezt talalta ki kifogaskent?
2017. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Elsőnek teljesen igaza van ,már hogy a retkes répába lenne kormos ha nem a fal mellett van?


ÉN a helyedben azt mondanám neki h "figyi tegyünk próbát ha tényleg kormos lesz az egész szobát kifestem/2 hónapig én mosogatok/én takarítok /stbstb"

találj ki vmit :D

2017. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért akarod elüldözni a lakotársadat?
2017. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
az illatmécses egészségtelen és balesetveszélyes. én sem örülnék, ha a lakótársam illatmécsesezne. majd a saját lakásodban. de előtte köss rá biztosítást.
2017. ápr. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Egyikőtőknek sincs.

Ő téved is, te pedig semmit se írtál amiben tévedhetnél vagy igazad lehetne.

2017. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Hülyeség, és elgé gáz, hogy a SAJÁT, zárható! szobádban ezen hisztizik.

Nyilvn közös helyiségben nem csinálod, mert van aki gyűlöli a szagát, és háromszor megnézed, hogy eloltottad-e, mielőtt elmész - amit én, mint lakótárs is csekkolnék és az első ottfelejtett gyertya után csesznélek ki a akásból :)

2017. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Ingatlanoskent alairatom a szerzodesben,hogy dohanyozni gyertyat fustolot gyujtani tilos az ingatlanban. A fal kormosodik ,az osszes textilia beszivja a szagot, illetve tuzveszelyes.

N

2017. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!