Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretnék ötleteket kérni mit...

Szeretnék ötleteket kérni mit tudnék az ellen tenni, hogy megszünjön végre a szomszéd kutyáinak folytonos ugatása?

Figyelt kérdés
Szép szóval semmit sem érek és már elviselhetetlen,hogy éjjel,nappal állandoan ugatnak a kutyák. Nem foglalkozik velük és már unalmukban is ugatnak. Tudnátok tanácsot adni hogyan vegyem rá,hogy végre foglalkozzon már a kutyáival ?

#kutya #csendháborítás #ugatás szomszéd
2017. ápr. 15. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

van egy ilyen nyakörv,1 hét alatt leszoktatja a kutyát az ugatásról.

hangérzékelős.

az első ugatásra sípol,1 percen belül a másodikra megrázza a kutyát,de csak annyira,hogy kizökkentse,nem annyira,hogy fájjon neki.

egy ilyet javasolhatnál neki.

2017. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Mivan?

Ez komoly?

Ha nekem szólnál, tudod mit csinálnék?

Elötted rászólnék, hogy "Ne ugass" és ennyi. Aztán ha problémád van, elkűldenélek a .........-na.

Mit lehet kezdeni egy kutyával? Hmm? Kutya, azért van, hogy ugasson, ha nemtetszik költözz el egy tanyára.

2017. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutyàk?
2017. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Azért ugat mert unatkozik? Hű, te sem vagy normális. Veled ellentétben egy kutya nem szólal meg, ha nincs értelme ;D


Mit tudsz ellene tenni? Semmit. Az ő kutyája. Ha nekem pl szólnál, hogy kussoltassam el a sajátomat, szerintem repedt szájjal mennél haza.

2017. ápr. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Feljelentést kell tenni .Kijönnek szemlézni és ha tényleg folyamatos a hangzavar a tulaj meg nem hajlandó együttműködni elvitetik a kutyákat a sintérrel.
2017. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A 2-ik 4-ik "roppant értelmes" válaszolónak: Nos pont az ilyen embereknek nem engedélyezném az állat tartást. A kutyával foglalkozni kell és nevelni! Nekem is volt kutyám és meg volt tanítva neki,hogy akkor ugasson amikor jön valaki. Mellesleg,ha nincs kellőképpen lefárasztva a kutya már csak unalmában is ugatni fog. Csak azt nem értem,hogy minek tart olyan kutyát aki nem képes foglalkozni vele. És még jó,hogy zavar ha nincsenek tekintettel arra,higy szomszédok is laknak körülöttük akik nem tudnak pihenni a kutyáiktól. Az ilyeneknek kéne tanyára költözni ott legalább nem kell alkalmazkodni a körülöttük élőkhöz!
2017. ápr. 16. 15:26
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#6

Mindennap többször is foglalkozok vele, játszok is vele, le van fárasztva.

És ez nem napi 2 percet jelent.

De kutyából van, a kutyák meg ugatnak.

És elhiszed, hogy nem unalmában? Pont úgy ugat mint ahogy Te beszélsz.

Nálunk éjjel az egész utcában, de még a szomszéd utcákban is ugatnak a kutyák, feltételezem beszélgetnek. Akkor most jelentsek fel mindenkit?

Érdekes, mi hozzá tudtunk szokni, hogy már fel se tűnik. Pont olyannak a környezetébe nem való kutya, aki nem képes felfogni, hogy ő nem egy tárgy, ami csak kussol egész nap, hanem egy élőlény, és mint olyan, joga van megszólalni, jelen esetben ugatni.

2017. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Te még nem hallottál még olyanról,hogy nevelés bizonyos szabályokra mit szabad és mit nem? Ahogy a gyerekednek sem engedsz meg mindent amihez éppen kedve van ugyanúgy a kutyát is tanítgatni kell ha nem szeretnéd,hogy a fejedre nőljön. Attól ő még nem lesz "depresziós" mert nincs minden megengedve neki... De szerintem menj el legalább egyszer egy kutyiskolába,hogy lásd milyen szépen meg lehet őket tanítani sok mindenre és teljesen boldog kiegyensúlyozott kutyák vannak ott nem tárgyként kezelik őket.
2017. ápr. 17. 11:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ezen a környéken is rengeteg kutyás ház van és érdekes módon a többi szomszédnál nincs ilyen probléma. Talán azért mert nevelve vannak. A kedves szomszéd viszont azon kívül,hogy enni as nekik egész nap rájuk se hederít.
2017. ápr. 17. 11:20
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, ha a szomszédom is 0-24 nem beszél, akkor joga van elvárni ezt a kutyámtól is, addíg nincs :)

Mint mondtam, a kutya az kutya. A kutyák ugatnak. Aki ezt nem bírja elfogadni, az keressen egy kutya mentes falut/várost, ne a kutyát hibáztassa.

Falusiként nem bírom felfogni épp ésszel, hogy lehet ennyire semmibe venni a kutyákat...

(Állítom, hogy többet foglalkoztam a sajátommal (1 éves), mint Te a valaha volt összes kutyáddal :) )

2017. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!