Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hollandiába sok a migráns?...

Hollandiába sok a migráns? Kötekednek,? Agreszívak?

Figyelt kérdés
Pontosabban Yerseke és környéke érdekel

2017. ápr. 18. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Enschede kornyeken elek. Itt az emberek nyugisak,es nem kotekedosek. Nincsen sok migrans! Hollandi az igeret foldje,itt mindenki boldog😉😉😉😉
2017. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát :)
2017. ápr. 18. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én Rotterdam, Feyenoord részén éltem egy rövidebb ideig. Fullon van migránsokkal, van köztük sok akikkel nem szívesen futnék össze egy sötét sikátorban.
2017. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én még sosem találkoztam egyel sem szerencsére, ténlyeg olyan rémesek ahogy leírják őket?
2017. ápr. 18. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
YouTube is a barátod.
2017. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
az ugye nem zavar, hogy ott te leszel a migráns?
2017. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Én egyszer voltam ott átutazóban és megerőszakoltak, szóval most gondolkodok az odaköltözésen.

42F

2017. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet vicceskedni, de engem kiraboltak Amszterdamban a menekültek, öten körbe álltak és dandálták késsel a kezükben a "gimmi euro". Szakemberhez is kellett járnom a trauma miatt, nyugat-európát elkerülöm
2017. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

hollandiában élek és itt minden pöpec.

miért lennének agresszívak? jézusom XD am ugye tudod, hogy itt te is "migráns" leszel?:D amúgy ezzel a hozzáállással neki se indulj kérlek..

2017. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!