Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lépcsőházban beszélget minden...

Lépcsőházban beszélget minden hétvégén. Rendőrt hívjak?

Figyelt kérdés
A szomszéd srác péntek esténként 10-11 óra tájékán a lépcsőházban beszélget vagy 30-40 percet a haverjaival, ameddig el nem mennek bulizni,Éjjel is hallom, amikor megy haza. Mondtam az apjának, hogy adjon neki két nyakast, hátha attól észhez tér, de úgy látom ő sem cselekedett. Az ember nem tud nyugalomban lenni ettől a részeges hangoskodó bandától. Komolyan kérdem, mit tehet az ember? Már a rádiót sem lehet hallgatni lassan.

2017. máj. 18. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívjad. :D
2017. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Beszélj a sráccal, egy hétköznapon, kulturált hangnemben. Ennyi a naaaaaaaaaaaaaaagy titok.
2017. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom te csendben éled az életedet. Fuj de gyökér ember lehetsz. Tudod erről szól a panel. Én sem szólok a szomszédnak ha reggel 8kor kezdi klopfolni a vasárnapi ebédet mert van mikor én csinálom ezt oda vissza. Ha valaki szólna nekem valamiért elküldeném az annyába és felsorolnám neki hogy én mennyi mindent tolerálok neki. De ha vicc tárgya szeretnél lenni hivjad csak a rendőröket. Plusz nem a gyereket kéne nyakon csapni hanem téged egy vasbetonnal 2 szer.
2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

És?! Most legyen halál kussban, mert neked nyűgöd van? :D


Nemár, te tényleg ekkora balfék vagy? Mellesleg éjszaka aludini kell, nem a szomszédot sasolni, hogy mikor jön haza.


Itt is állandóan mászkálnak, mégis tudunk aludni. Aki fáradt az alszik és pont.

2017. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Tudod erről szól a panel.


Bocs, de nem erről szól. Én is panelben nőttem fel, most is ott élek. De nem a lépcsőházban fogadok vendéget, mint a szomszéd néni és a gyereket se ott neveltem, mint a felső szomszéd...

2017. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Megmondta "apátok", hogy panelben a panelprolik laknak.

A kicsinyes nyűgjeikkel!

2017. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha zavar, akkor kimész és szólsz nekik, hogy kuss és húzzanak el a pibe, mert viszonozni fogod a "kedvességet" különben.Balhézni kell.


A csendháborítási törvény értelmében hívhatsz rendőrt, erre is.Mivel kimondja, hogy minden olyan tevékenység, mely otthonodban zavar a pihenésben, az csendháborítást jelent.A 3-ik tettenéréskor 50e-re büntetik az elkövetőket minimum talán.

Ittas huligánok randalíroznak a lépcsőházban..., ennyit elég bejelenteni.

Továbbá a közlekedő-menekülő utakon, folyosókon tanyázni szabálysértés-tilos...


Igazából vissza is adhatod, hogy amikor ő aludna, akkor te kiülsz telefonálni, ajtót csapkodni...


Sok a panel-paraszt, akik azt hiszik mindent lehet, de meg kell őket sz-patni kicsit, hogy betartsák a házirendet.


Ezt a rádió dolgot nem értem...ők megtiltották?

2017. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy a dumálással nyomják el a te rádióordíttatásodat? :D
2017. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

B_zdmeg.. "Lépcsőházban beszélget, hívjak rá ezért rendőrt?"

Ennyi élettelen g_ci mint te nem lehet ebben az országban istenem... :)

2017. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
A kérdező egy tipikus tirpák panelproli!!
2017. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!