Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Őrült nénik az utcán?

Őrült nénik az utcán?

Figyelt kérdés

(16L)

Először még nem is vettem magamra. Sétáltam délután haza az iskolából, egy darabig barátokkal, aztán a házunk utcájába érve már egyedül sétáltam egy szokásos farmerben és kék pólóban. Előttem egy olyan 10 méterrel egy öreg néni tök furán cammogott velem szemben és néha motyogott valamit magában.Gondoltam biztos csak öreg már szegény.


Tényleg nem tudom hogy mi lehet velem vagy rajtam. Normálisan sétálok mindig, ahogy anno legelső alkalommal, nem nyomkodom a telefonom, nem grimaszolok senkire (amúgy sem mert visszahúzódóbb vagyok), semmit sem csinálok csak sétálok nyugodtan.


ERRE

a nénike mellém ér és hangosan-motyogva elkezdi: K@va. (Már elnézést de így volt, ezzel a szóval.) Aztán még szidott más egyéb csúnya szavakkal mintha nem hallanám. Hát köpni nyelni nem tudtam!

Oké valahogy kihevertem, nem is nagyon foglalkoztam aztán vele.

Egészen addig amíg újra nem találkoztam vele. Csak a legutolsó pillanatban vettem észre, így már nem tudtam az úton átmenni, de tisztán hallottam ahogy megint motyog pontosan mellém érve, mert addig nem magyarázott: Szőke liba. És én meg már tényleg nem tudtam miért mondja. Ilyenkor lesütöm a szemem és a földet nézem amíg ki nem kerülöm. És ez így meg már egy ideje amikor mellém ér ez a nő. És nagyon rosszul érzem magam. Semmit nem csinálok és minden alkalommal elhord rondábbnál rondábbnak. De mással nem tudom biztosan de nőkkel nem szokta csinálni, ezt onnét tudom hogy egy nő is, anyuka, elment mellette amikor kicsit távolabb volt és nem motyogott. Nálam bezzeg mindig pedig a földet nézem és fülemet-farkamat behúzom. Na... szóval értitek :D



2017. máj. 18. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elküldeném melegebb éghajlatra.
2017. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle hogy biztosan nem-e tévesztett össze az anyjával
2017. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én okos meg a kérdést pont kihagytam a lényeget!! :D Szóval könyörgöm valakivel történt már ilyen? És hogyan kezelte? Mit tehetnék, mert nagyon rosszul érzem magam, főleg ha valaki hallja miket mond rólam :(
2017. máj. 18. 19:39
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy határozottabb 30-as anyuka nyilván olyat mondana vissza az néninek, hogy visszarohanna a macskaalom szagú fűtetlen lakásába.
2017. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, demens, a komcsi korszakban megkeseredett kriptaszökevény, aki nyilván nem tudja hova tenni az egész világot, és csak annyit lát hogy másoknak jobb, neki meg nem.


ilyennel nem tudsz mit tenni, azon túl hogy már 200 méterről elkerülöd.

2017. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Irigy rád mert fiatal vagy, ő meg egy bajszos nyanya... nem kell komolyan venni. A visszaszólás kétséges, lehet csak még jobban genyó lesz tőle.
2017. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ezekkel foglalkozni, mert talán részeg, vagy beteg, de amikor látszik rajta, hogy semmi ilyen, hanem csak kötözködik, akkor visszaszólok. Imádom a mai fiatalok témát is, mert hallatszik a fülesemen, hogy rock zenét merek hallgatni :D De egy eset jut most eszembe, egyszer egy random alak elment mellettünk, mikor a nővéremmel sétáltunk, és azt mondja : Valamelyikük terhes! :D Attól kész voltam, még okos beszólás se jutott eszembe.
2017. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz vele vitába bonyolódni (én biztos elküldeném a búsba), akkor hangosan, határozottan rá is köszönhetsz, hogy vegye észre, hallod őt.

Lehetséges, hogy a családoddal van valami problémája a néninek? Akár érdemes lehet ennek utána járni.

Egyébként illedelmesen is el lehet küldeni a nénit a zavarosba, és ezt ajánlom is neked, mert néni vagy nem, ilyeneket nem engedhet meg magának.

2017. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Velem is történt ilyesmi a héten. Vidéken voltunk dolgozni, aztán mindent a megrendelő által kért módon csináltunk. Majd megjelent egy idős néni járókerettel aztán ennyit mondott: ezt nem így kellett volna a k@rva anyátokat! Stb... nem értem én ezt :D
2017. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket én nem a néni jelzővel illetném.. de a kérdésre válaszolva a legjobb megoldás ha elkerülöd. A visszaszólást lehet meg se hallaná vagy ha igen akkor csak még durvább választ adna rá szóval nem célszerű megoldás.
2017. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!