Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek is tetszenek a Toskánáb...

Nektek is tetszenek a Toskánában látható szomszédmentes házak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Leginkább a körülöttük lévő birtok biztosítja a lakóik megélhetését. Lehet hogy nekem azért tetszenek ennyire mert egy szomszédmentes házban nőttem fel aminek szintén volt gazdasága és megízleltem milyen jó szimbiózisban élni a természettel.


2017. máj. 21. 15:36
 1/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Biztos király lehet ilyen helyen élni.


Főleg ha összehasonlítom a mostani lakásommal:

- Lakótársam a konyhában bömbölteti a zenét.

- Az alattunk élők irtó hangosan kefélnek mint az állatok.

- A szomszéd néni reggel 6-kor ordít a ház előtt mert mindig elszökik tőle a kiskutyája.

- reggel 7-től este 8-10-ig építkeznek szemben, hétvégén is.

- Van egy drogdíler gyerek a lakásban és minden nap járnak hozzá üzletelni.

- A közvetlen szomszédunk is képes hajnal 3-kor nekiállni szekrényt tologatni.


A természet is abból áll, hogy kinyitom az ablakot és bejön 10 darázs, 5 poloska, és szerintem még ágyi poloska is van a lakásban...

2017. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Imádom Toszkánát, sokat jártam ott (és remélem, még fogok is), nagyon klasszak ezek a házak is. Viszont annak ellenére, hogy kertes házban nőttem fel és nem bírnék panelben élni, nekem azért ez már kicsit túlságosan is elszeparált.:-)
2017. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek ilyen szep helyen elni. Szerintem, ha van az embernek autoja meg penze, akkor nem gond az elszeparaltsag. Csak be kell ulni a kocsiba es elmenni egy varosba. De ha akarod meg nyugtod van, azt csinalsz, amit akarsz. Ott teged sem zavarnak meg te se zavarsz senkit. Nekem tetszik.
2017. máj. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Más dolog festői képeket nézegetni és azon elábrándozni, mint a valóságban teljes elszigeteltségben élni.


Én nem vagyok egy szomszédolós, 18 éve lakom vidéken, de gőzöm nincs, hogy a szomszédaimnak milyen belül a lakása, pedig mindegyikkel jóban vagyok.

Én is adtam már karácsonykor este 10-kor fájdalomcsillapítót, de amikor apukám elvágódott és haldoklott, a szomszéd hívta a mentőt, mert én éleszteni próbáltam.

Kaptam komplett ebédet a másik szomszédtól, amikor kórházból jöttem ki és napokig vigyáztam 2 kisgyerekre, amikor az anyjuknál koraszülés indult meg, a férje meg külföldön dolgozott.

Oltottunk már házat valakinél és mentetünk értékeket, amikor felhőszakadáskor elöntötte a víz a másiknak a szuterénjét. Hívtunk mentőt, amikor a kocsijában elfekvő cukorbetegre találtunk és hívtunk rendőrt, amikor valahova betörni készültek.

Etettük egymás jószágait, míg szanatóriumban voltunk és segítettünk a nagy szekrényt átemelni a küszöbön, amikor az beszorult. Húztunk ki vacogó 90 évest fürdőkádból, parancsoltunk le gyereket kútkáváról.

Én nem szeretnék elzárkózva élni, de akinek erre van igénye, itthon is lehet menni fillérekért gyönyörű tanyákra és ki lehet próbálni, hogy is megy ez a gyakorlatban.

2017. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik és jó néha elábrándozni hasonlón. Én inkább csak egy belföldi tanyáról szoktam. De azt hiszem a valóságban bőven van árnyoldala is az elszeparáltságnak. Nagyon nehéz, fizikai munka egy ilyenen helytállni
2017. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!