Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szóltok a panelbontási...

Mit szóltok a panelbontási tervezethez?

Figyelt kérdés

Vélemények? Féltek tőle? Én egy kicsit igen. Hátha kitalálják, hogyan valósítsák meg mégis, a lakók akarata ellenére.

És ha pl a 4 tizedik emeleti lakóból 3 akarná, a negyediket kiteszik akarata ellenére?

Szóval én félek.



2017. jún. 2. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
lehet hogy jobban fognak járni mint akik maradnak
2017. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
marhaság, politikai öngyilkosság lenne
2017. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én először azt hittem ez egy MKKP kezdeményezés.Köpninyelni nem tudok. Logikájuk mentén majd a nap mikor látja hogy jaj eltűnt a 10 emelet,akkor a 9.emeletre már nem fog sütni. Olcsóbb lenne egyesével az összes lakásba klímát szerelni annak aki akarja,de gondolom az eus pézzel nem kő spórolni.
2017. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Hasonlóan értetlenül állok ez az ügy előtt mint amikor 150Ft-ot akartak behajtani gigabájtonként.


Nem tudok mit mondani rá, nekem ez mocskosul abszurd ha ez komolyan van gondolva :D

2017. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

A polgárok figyelmének elterelése.

Műszakilag megoldható, a tiltakozók karhatalmi "rábeszélése" úgyszintén.

Viszont: ezzel sérülne a magántulajdon szentsége.

(Ha 'ő' elveheti az enyémet, én miért nem az övét?)

Nincs annyi híd az országban, amennyi alá ki lehetne kényszer-költöztetni a mostani tulajdonosokat/lakókat.

.

Amíg a zemberek ezen csámcsognak, nem veszik észre a számukra káros VALÓDI problémákat...!

2017. jún. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Netto baromság. Ugyanolyan meleg van 10 emelettel mint 4-el. Ahogy már mondták, politikai kutyacsont. Figyelemelterelés.
2017. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Egy normalis orszagban akar mukodhetne is, mondjuk ugy hogy biztositjak az atmeneti szallast, minden egyeb koltseget, aztan pedig termeszetesen az uj lakast.

De egyebkent nem latom ertelmet, egy panelban igyis-ugyis meleg van, nem csak a 10.emeleten. Inkabb arra kene valamit kitalalni, hogy jo legyen a szigetelese.

2017. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Lázár legalább annyit tudhatna, hogy a tízemeletes házak nem panelből épültek, hanem házgyári elemekből. Teljesen más építési konstrukció. A bontás is bonyolultabb. A panelok legfeljebb 4 emeletesek, egyedi fűtésűek és nincs bennük lift. A házgyáriakban viszont van.

De hol akarna lakást adni azoknak, akiknek a lakását le akarja bontani? Az egész csak egy humbug, figyelem elterelés az egyéb disznóságokról.

2017. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Statikusként mondom hogy ez akkora marhaság mint hogy fessük kékre a füvet. Csupán figyelemelterelés.
2017. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt ahogy elöttem is írták elég esélyes, hogy csak figyelme elterelés az egész. A másik része pedig az, hogy amennyi 10 emeletes van 1-1 városba, nem lenne hely annyi új lakóhely kialakítására, amennyi családot ehez kikéne költöztetni. Harmadrészt meg jó esélyel a költégvetésből se nagyon lehetne kihozni egy ilyen beruházást.
2017. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!