Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen szomszédokkal mit lehet...

Ilyen szomszédokkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
A 9-en laknak és többször volt rá példa hogy este 10-kor, 11-kor bömböltetik a zenéjüket. Amikor felmentem szólni, normális hangnemben megkértem hogy halkítsák le. A srác meg úgy válaszolt mint egy óvodás, aki nem kapta meg a játékát, és gúnyolódott hogy rosszul mondtam. Meg még ott volt vele két kis r-banc. Régebben is felmentem nekik szólni, mert akkor is bömböltették de akkor teljesen normálisan viselkedtek. Több szomszéd is panaszkodik rájuk. Ötletek?

2017. jún. 4. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2017. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Minden esetnél ki kell hívni a rendőrséget. Elsőre figyelmeztet, utána büntet is, aztán majd megunják hogy fogy a pénzük.
2017. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. jún. 4. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lenyomjátok az áramot az emeleten,ha kijön pattogni valamelyik kölök,egy megtermett dühös szomszéd nyakon vágja.
2017. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!