Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a hangoskodo...

Mit lehet tenni a hangoskodo szomszeddal?

Figyelt kérdés

Amikor idekoltoztunk azt mondta a felso szomszed hogy a gyereke azert sir,visit es duborog mert meg kicsi es nem lehet nevelni (3eves gyerek) ...ha kiskoraban nem neveli meg akkor mar kesobb sem fogja..

De nem csak a gyerek hangos hanem az egesz csalad.Allandoan duborognek,leejtenek mindent,huzzak vonjak a szekeket

Valamikor hajnalban porszivoznak is ..mit lehet tenji?!mar tobbszor szoltunk nekik de semmi sem sikerul.



2017. jún. 10. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen felső szomszédunk, ott 3 id ióta gyerek is volt, és soha nem volt tőlük nyugtunk. Sajnos semmit nem tudsz tenni ellenük, mert az ilyenek nem változnak. Ha albérlet, akkor gyorsan költözzetek el, ha saját lakás, akkor sajnos csak a drága hangszigetelés a megoldás :( Neten is utána tudsz nézni, hogy hogyan lehet a leghatékonyabban megoldani a szigetelést, de sajnos drága dolog lesz...Máskülönben hallgathatjátok őket évtizedekig még, hacsak nincs olyan szerencsétek, hogy ők költöznek el a búsba.
2017. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen soha nem változik meg, nekik ez a természetes életvitel. Vagy elköltözöl, vagy szigetelsz. A költözés rizikósabb, máshol is kifoghatsz ilyen antiszociális lényeket.
2017. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En elkoltoztem. Pedig mar nagyon regota ott laktam. Bekoltoztek es onnantol tragedia volt az elet. Neha segitett az, hogy a radiator csohoz raktam kozvetlen kozel a hangfalat es uvoltettem (addig atmentem a szembe szomszedhoz). De mindig elorol kezdtek, ezek tenyleg nem valtoznak. Muszaj volt elkoltoznom.
2017. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Panel és járólapos vagy parketta bizonyára...idióták raknak le ilyesmit egy ilyen épületben másokra nem gondolva...

A szigeteléssel sz@rt sem érsz, mármint lehúznak 100-200e ft-tal meg apróbb lesz a lakásod és ha bogarak támadnak, sose irtod ki őket...bonthatsz, bosszankodhatsz:DDD


Elvileg a sivító gyerek is csendháborítási vétség huzamosan, de kétlem azt, hogy 30-50 percig nyomja a kölök, hogy tetten legyen érve a rendőröknek...esélytelen.


Vagy elköltözöl vagy kicsinálod őket saját zajaikkal és ők költöznek el;)

Ismered ezt vajon ( költözésnél így ne járj ):


https://www.youtube.com/watch?v=LH7rHr0AbFY


Felfúrsz otthon a plafonra hangfalakat hangszóróval felfelé körbeszigetelve minden szobában s nyomatsz hangeffekteket, mint büfögés, fingás, nyerítés, nevetés, kopogás, géppuskalövések, székek tologatása...stb.Rákötöd őket egy 10-20 wattos erősítőre, arra egy mp3-at és végtelen lejátszásra teszed.

Ha jól szigetelted a hangfalak mellett, szinte semmit sem hallasz, de ők jelentősen többet:DDDD

Kölcsön kinyír....visszajár:D

2017. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
400 wos mélynyomón szóló metál full basszuson nálam kezdi normalizálni a szomszédok viselkedését
2017. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5


Akkor tegyél félre 50.000-et minimum, mert ha már harmadjára kopognak a rendőrök, be is fognak menni és ejnye bejnye lesz:DDD

2017. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Nem a hangerőt kell feltekerni, hanem a basszust, az isten se mondja meg, honnan jön a ház falának remegése


Mellesleg a "kedves" szomszédok egyike üvöltette a zenét úgy, hogy a saját lakásomban telefonon felvéve a haveroknak messengeren átdobva, ők megmondták milyen zene megy. Eközben az ágyam remeg és csilingelnek a konyhaszekrényben a tányérok. Ha épp nem a butorokat borogatva veszekszenek. Mióta vettem hangszórót valahogy kussban vannak, főleg a linkin parkot nem szeretik, loopon, az üvöltős korszakukból.


A másik üvölt a feleségével, a feleség meg a kölyökkel. A felettem lakók meg vagy elköltöztek vagy megölték egymást, mert ahogy most írok neked döbbentem rá, hogy már 1,5 hónapja nem hallottam éjjel egykor, hogy "megöllekabüdöskuuurvaanyádtefaaaaszszopócigány".

2017. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amikor szoltunk nekik hogy kicsit halkabban vagy valami akkor azt a valaszt kaptuk a draga apukatol hogy menjunk be az egyik szobaba mert ok ott nem szoktak lenni es nem hangoskodnak..de most is hallom ahogy duborognek..a gyerek van olyan hogy a lepcsohazban elkezd visitani es kb 15perc alatt ernek fel a 3.ra aztan folytatja a lakasban

Mar kiboritanak es a tobbi lakot is mert nem csak mi halljuk hanem az alattunk lako is :/

2017. jún. 11. 11:38
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7


Én nem értek egyet a basszusos kínzással, mert hangerőt kíván és az is kap belőle, aki nem érdemli meg.

Célszerűbb és beváltabb az irányított-szigetelt mondhatni "sokol rádi" hangzás, mert az minden csak nem szép hangú, így rossz bármit hallani rajta halkan is:DD

A másik meg a ház statikai állapota, miként bírja ezt, mert ma már erre is kell gondolni sajnos.

2017. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 8


Esetleg tarts egy hangos kutyát vagy te is vállalj gyereket, aki visít...csak kifúrással lehet csend, mert ugye az ember onnan költözik el, ahol nem jó lakni és azon nem tud változtatni.

Az először említettet folytonosan "adva" 1-2 hónap alatt meghozza eredményét és ők kérnek csendet, így te is megmutathatod azt a szobát, ahol nem vagy:DDDD

ui:érdemes a plafonra úgy felszerelni, hogy azt ne lássa senki, tehát függöny mögé vagy álmennyezet fölé.


Valahol ők is megérthetőek, hiszen nem tudnak a lakásban röpködni bár a parketta-járólap az ő hibájuk...kertesbe kell költözni, mert ott legalább 10-20 méterre a szomszéd és nem 10cm.

Most egy panel likacska ( 30m2 ) annyit ér, mint egy minimum 50m2-es külvárosi kertes házikó 500 vagy 1000m2-es telekkel...

2017. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!