Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek/tettetek...

Ti mit tennétek/tettetek volna a helyemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Épp hazafelé tartottam, amikor egy suttyó tolvajnak kinéző cigó leszólított, azzal a dumával jött, hogy merre van a csángó utca, (13. ker), megmondtam neki, hogy merre, erre kérdezte az időt, mondtam, hogy nincs órám(tényleg nincs), erre elkezdett eléggé agresszív lenni, hogy mi az, hogy nincs órám, eléggé ijesztő volt, úgyhogy full erőből egy balegyenest az arcába eleresztettem, kiterült, legalábbis úgy látszott, de aztán felfogtam, hogy mit csináltam, és gyorsan hazaiszkoltam.. nagyon para szitu volt.. de most meg ezen agyalok már órák óta.. túlzás volt? nem kellett volna? ti mit tettetek volna?
2017. jún. 17. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Igen túlzás volt. Lehet suttyó volt, de te támadtad meg, és nem ő.
2017. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Jobb ez így, mint megvárni míg megfenyeget, kirabol, leszúr stb.
2017. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

- mi az, hogy nincs órám,

- ezt én is kérdezhetném, neked sincs.

És otthagytam volna.

2017. jún. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom főleg, hogy olyan szinten remegtem utána egy ideig ettől az egész helyzettől, nem is tudtam, hogy most szívinfarktusom volt, vagy mi ez.. pedig egy pár box edzésen voltam, de az tök más.. nincsen valami tréning, ami az ilyen helyzetekre felkészít?
2017. jún. 18. 01:03
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

De van, pszichológushoz tudsz menni, kineziológushoz, családállításra, stb.

Én még sose féltem ilyen helyzetben, jó lenne rájönni, mi váltotta ezt ki nálad.

És ő ott maradt fekve a földön és otthagytad?:-o

2017. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Voltaképpen lesüllyedtél az ő szintjükre.

Lehet a cigányok olyanok amilyenek, de te is olyan vagy.

2017. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jól tetted. Kulturáltan csak normális emberekkel lehet társalogni. Ha visszaszóltál volna, akkor valószínűleg ő üt le téged.
2017. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Igazából nem volt túlzás. Azt írtad, agresszív volt, számonkért, hogy nincs órád. Le kellett volna állni vele vitatkozni? Kicsit gyors volt a reakció, de legalább nem volt ideje bántani. Nincs neked semmi bajod, senki sem szeret jött-ment cigányokkal társalogni.
2017. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
én is ezt tettem volna kérdező
2017. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!