Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kikészítenek az emberek ahol...

Kikészítenek az emberek ahol élek, az egész település, elköltözni nem tudok, így az öngyilkosságon gondolkodok már egy ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én vagyok itt a közutált személy és nem hagynak békén, zaklatnak, megaláznak, kigúnyolnak, kiröhögnek, megbámulnak ahányszor a szemük elé kerülök. Nevetség és közutálat tárgya vagyok itt. Nem bírok így tovább élni, meg akarok halni
2017. jún. 20. 21:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Faluról van szó egyébként
2017. jún. 20. 21:00
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz elköltözni?

Nehogymár mások butasága miatt neked legyen sz.ar. Vagy túlteszed rajta magad és nem foglalkozol velük vagy lelépsz. A kérdésből itélve nem tudod túltenni magad rajta tehát marad a lelépés!

2017. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne legyél öngyilkos! Vagy hagyd figyelmen kívül a zaklatást, vagy költözz el! Több variáció nemigen van.
2017. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És miért vagy közutált személy?-próbálj meg ennek okán változtatni.

Bár én is inkább a költözést javasolnám-rokonokhoz, kollégiumba, szobabérlés.

2017. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megint egy öngyilkos :D:D:D *ásít
2017. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 14 ?
2017. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
* ja mert ha ilyen tinédzser vagy akkor lehet túl liheged a dolgot, ha meg felnőtt akkor lehet várni, de nem érdemes. Ha az emberre rászállnak, olyan ez mint az agymosás, egy befolyás alatt állnak, amitől soha de soha nem fognak megszabadulni, az ilyenek ilyen birka típusú emberek. Változást ne is remélj, költözz !
2017. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha sokáig tűrsz és vársz, lehet változnak, de addigra te is úgy meg fogsz változni, hogy telibe okádod mindegyiket már akkor is ha csak rájuk gondolsz. :D Jobb lelépni, bár én is így tettem volna már réges régen.
2017. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Menj el egy városba melózni gyárba,szinte minden megyeszékhelyen ingyen van a szállás mostanában.
2017. jún. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ennek bizony elég komoly oka lehet, amit viszont te nem írtál le. Lehetséges, hogy jogosan vannak rád ennyire kibukva?
2017. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!