Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyenek az emberek? Van...

Miért ilyenek az emberek? Van egy kistestű kutyám. Tegnap délután ahogy szoktuk elvittem sétáltatni.

Figyelt kérdés
Elsétáltunk a szomszédos ház mögött, amikor elkezdett morogni valaki, hogy mindig mindenki itt sétáltatja a kutyáját, akik itt végzik a dolgukat. Hozzáteszem, hogy nálam mindig van zacskó, és amit kell, azt természetesen felszedem. Egyébként sejtem, hogy ki lehet az a nő, mert neki alapból nem vagyok szimpatikus neki valami miatt, holott tudtommal nem adtam rá okot. Csak azt nem értem, hogy ezeket miért nem lehet úgy mondani, hogy én is lássam, hogy ki az?

2017. jún. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert fosósabb, mint a kutya.
2017. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehet. De ha ő az, akire gondolok, akkor neki is van egy tacskója.
2017. jún. 22. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szabályokat betartod, akkor az üggyel nem érdemes foglalkozni. Na és kik a beszólogatósak? Akiket az élet több oldalról szabogat. Így vezetik le.
2017. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én biztos, hogy betartom.
2017. jún. 22. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus!

Ezt hívom úgy, hogy "Gonosz törpe-effekt"!

Magasabbrendűnek véli magát Nálad, - de az ilyen egy vele azonos súlycsoportban lévő emberrel már nem mer kezdeni.

Látod, hogy téged is csak "svarcban" mer cseszegetni.

Nem kell figyelni rá, - aztán szarja össze magát!

Ha a kutyatartás szabályait betartod, akkor magához is nyúlhat a banya, semmit nem fog tudni kezdeni Veled!

2017. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős... jártam úgy,hogy éppen sz..t s kutya,és abban a pillanatban már dudált,és kiabált rám egy autós. Honnan veszi az ilyen barom,hogy nem fogom felszedni???? Nem tömhetem be a kutya lyukát...
2017. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez alap a beszólogatás,nem kell vele foglalkozni.Rám azért szólnak hogy miért "ugattatom" az ő bezárt kutyáit,minek kell sétáltatnom az utcában stb..Megvonod a vállad és mész tovább.
2017. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!