Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Délelőtt óta ordít a szomszédb...

Délelőtt óta ordít a szomszédban a zene, mit lehet ezekkel kezdeni?

Figyelt kérdés

Pár éve szép népes cigány család meg rokonaik költöztek a kertszomszédba. Tavaly a gyerekek mindig felmásztak a kerítésre, meg átjöttek, ezért apám az udarunkhoz érő részt megvette a telkükből. Utána kezdték, azóta rendszeresen nyomatják a cigányzenét, általában délelőttől hajnalig, de annyira ordít, hogy ha kimegyünk az udvarra, vibrál az egész testünk, vagy mi, tudjáktok mire gondolok.


Mit lehet az ilyenekkel kezdeni? Már nagyon bosszantó, hogy minden nap megy a lagzi...



2017. jún. 24. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mulatnak, miért baj ez? Tudnak élni. :D
2017. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

LOL :D


Gondolom rendőrséget nem akartok, mert be vagytok székelve. Bulizzatok velük, menj át hozzájuk, táncolj, egyél, igyál, vigadjál, érezd jól magad.

2017. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szar...
2017. jún. 24. 21:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrséget hívd rájuk, önkormányzatnál is jelentsd fel őket, esetleg gyámügyet hívd ki, hogy bántalmazva vannak a gyerekek, rossz életkörülmények, stb hátha találnak vmit.
2017. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok lehetőséged Kérdező.


- Kihívod a policájokat. Értelme nem sok van, mert a buckalakók bármit megtehetnek következmények nélkül.

- Átmész egy tonfával és eltöröd a fejükön, persze csak ha el tudsz intézni 50-60 kokerót.

- Megkérsz pár csúnya kopasz emberkét, hogy segítsenek. Tőlük speciel tartanak a kátrányos helyzetűek, de sajnos nincs ingyen a dolog.

2017. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem viccből mondom, tényleg megcsináltam: Panelben fölöttem laktak irokézek. Amikor elkezdődött az aranyeső, végigjártam az összes szomszédot, kivéve a mohikánokat, és elmondtam mi fog történni+elnézést kértem.Felraktam a szekrény tetejére 4 hangfalat, képpel felfelé, betettem egy jófajta heavy-metál CD-t a lejátszóba. Olyan sikoltozós, húsdarálós fajtát, aztán beállítottam állandó ismétlésre, feltekertem a hangerőt maximumra, majd Play. Aztán elmentem biciklizni 4 órahosszára. Igaz, hogy a nappalimban megrepedt az egyik ablaküveg, de azóta csend van.:)
2017. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Első lépésként bekopogni és megmondani nekik vegyék lejebb a hangerőt, teljesen normális stílusba beszélj velük, ahogy te is elvárnád, hogy hozzád szóljanak. Ha ez nem használ akkor lehet keményebben is beszélni velük.
2017. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyszer a gyerekek a fáról ugráktak át a mi udvarunkba, apám rájuk szólt, de akkor is átjöttek, úgyhogy apám átment és kivágta a fát. Anyám meg kihívta a gyámhivatalt és 3 gyereket elvittek, de került oda másik.
2017. jún. 24. 22:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6: panelba persze könnyen vigéckedsz, én is panel lakó vagyok, de gőzöd nincs arról szerintem, hogy csházas övezetben, hogy mennek a dolgok. Ha értelmesek a cigányék akkor értenek a szóból, ellenben ha nem, akkor rákapáltál. És még csak c. szomszéd sem kell ehhez, a fehér sem különb.
2017. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Najó ez kamu...
2017. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!