Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Csongrádon élni?

Milyen Csongrádon élni?

Figyelt kérdés
Csongrádon néztünk egy házat ami minden szempontból megfelel. Milyen ott élni? Suli, ovi? Munkalehetőség? Magángazdálkodásból meg lehet ott élni? Eü. ellátás?
2017. jún. 25. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
jó sz_r
2017. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan költöznétek Csongrádra? És mi miatt?

Én szentesi vagyok, de Csongrád olyan közel van hogy át is szoktunk bicajozni :)


Én Csongrádon voltam középiskolás a gimiben. Szuper iskola, a környékben igen jó híre is van.

Munkalehetőség pang mint minden kisebb városban, olyan kiemelkedő lehetőség nincs...Bokroson a Mars mint gyár ami közel van. A magángazdálkodás alatt mit értesz? Földeket akarsz művelni, kertészkedni vagy állatokat nevelni? Itt az összes végezhető.

Én imádom a Tisza vonulatait, a gátat (Csongrádon kifejezetten szuper a gát), és nem lehet nem szeretni a Körös-torkot :)

2017. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerethető kisváros, van jellege, látnivalók is akadnak, nyáron biztos nem fogsz unatkozni.

Van kb. 4-5 óvoda, ugyanennyi általános iskola, 1 gimnázium (viszonylag jó híre van, de sajnos kezd romlani), ahol 8 osztályos képzés is van, meg 2 szakiskola. Munkalehetőség sajnos nem sok, mint előttem írták Bokroson a Mars, meg egy-két közepes méretű cég. Magángazdálkodás mit takar?

2017. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még annyit írnék hogy Csongrádot az alföldi átlag-kisvárosoktól talán a természetközelisége különbözteti meg, jelleget ad a településnek. Itt a Tisza, szuper bicajozni a gáton, a holtágak kikapcsolódásra tökéletesek, télen pedig lehet rajtuk korcsolyázni, a Körös-torokban a homokföveny nyáron gyönyörű, nem mellesleg szuper fürdésre, és persze a jó sok buli nyáron :) Az óvárosról még nem is beszéltem.

A negatívum sajnos a kevés munkalehetőség, de Szentes 15 percen belül elérhető, Kiskunfélegyháza fél óra, és Szeged és Kecskemét is csak 45 perc autóútra van.

2017. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jó itt élni!
2017. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem rossz, nem rossz, de fiatalként elég unalmas. A gimnázium nem a legjobb mostmár, bár azért nem is a legrosszabb. Ovik közül most újítottak kettőt, nagyon szépek lettek. Munkalehetőség nem sok van, talán a Mars gyár az ahol szokott lenni. Az Sztk-val nincs sok tapasztalatom szerencsére, de ami van az nem igazán jó.
2018. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!