Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hiába üvöltök? Mit tegyek?

Hiába üvöltök? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ház előtt elég nagy hangzavar szokott lenni, főleg nyáron, este 9 kor már ki szoktam kiabálni, de hiába, a szülők ugyanúgy vagy hangosabban rákezdenek. 50 fölött már hadd legyen egy kis nyugalma az embernek. Most teljesen tanácstalan vagyok. Kérem segítsenek!
2017. jún. 27. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg ha nem üvöltöznél kifele, ajkor lehet elöbb nyugalmad lenne. Vagy más már ne is éljen, mert Neked 9-kor becsengetnek?
2017. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Üvöltéssel, kiabálással semmit nem lehet megoldani. Elhiszem, hogy egy idő után már mindenki elveszti a türelmét és ez tényleg zavaró lehet. Más, mint az én utcámban, ahol főút mellett lakok, és minden nap állandó a hangzavar hajnaltól késő estig az autók miatt, de az Ön problémáját józan higgadtsággal, értelmes, kulturált beszélgetéssel meg lehet oldani. Ha meg azután sem vesznek vissza a hangerőből, jelentse fel őket.


L/19

2017. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nyugtató vagy füldugó.

9kor még nincs késő és attól, hogy Önnek nincs élete másnak még lehet.

2017. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nyugodt környéket akarok.Akik az elmúlt években költöztek ide azok csinálják a cirkuszt. 20 éve semmi gond nem volt.
2017. jún. 27. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Javaslom, hogy, ha teheted költözz el.

Ez már nem fog megváltozni.

(Ha pedig nincs módod elköltözni, igyekezz a lakás valamelyik szegletében kialakítani egy sarkot, ahol nyugiban lehetsz)

(Többek közt ilyen és hasonló kérdésekkel foglalkozom hivatásszerűen, úgy hogy van tapasztalatom)

Sok kitartást, türelmet és megoldást kívánok.

2017. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Költözz tanyára, ott csend van és nyugalom.
2017. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

- Ha este 10 után is cirkuszolnak, kihívod a rendőrt.

- Lemész egy tonfával és eltöröd a fejükön.

2017. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Minél jobban a tudtukra adja, hogy zavarja Önt, annál inkább fogják csinálni.
2017. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

"Én nyugodt környéket akarok."


Az ember sok mindent akar. Sajnos legtöbbször a többi ember miatt nem kaphatja meg.

2017. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Olyan vagy, mint egy hisztis óvodás "nyugodt életet akarooook". Nevetséges... :D


Csukd be az ablakod, nézd a tévét, stb., ha annyira zavar.

Nálunk itt van lenn egy kávézó a ház aljában, nyáron sokszor háromkor is zsivalyos, mégsem zavar senkit. Ablak becsuk és majdnem teljesen csend van.

2017. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!