Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprémbe költözés - hol...

Veszprémbe költözés - hol érdemes lakást/házat nézni, és melyik környéket jobb elkerülni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy új munkahely miatt felmerült az, hogy Veszprémbe kell költöznünk, de sajnos nem ismerjük a várost. Tudnátok segíteni, hogy melyek azok a részek, amiket jobb ha elkerül az ember? Természetesen tudjuk, hogy ház és ház - utca és utca más lehet, de szeretnénk egy kis segítséget kapni, hogy pontosan hová érdemes menni, és hová inkább nem. Nagyon köszönöm!

2017. júl. 9. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Roviden:

Ajanlom

Cholnoky ltp

Egyetem varosresz

Amiket kerulj inkabb:

Haszkovo ltp

Dozsavaros egy ket resze

Ezek hatranyai,hogy erdekes formaju brazilok jarjak az utcakat,es eleg zullott emberek lakjak oket.:)

2017. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha lakást szeretnétek ajánlom:

Endrődi ltp

Egry ltp

Cholnoky lpt

Ha házat:

Takácskert


Amit kerülnék

Haszkovó ltp

Damjanich

Török Ignác

Március 15

2017. júl. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Illetve semmiképpen ne költözzetek a régi tankfordítóra épített lakóparkba és a vasútállomásnál lévő lakótelepre se.


Amúgy amiket írtam, hogy érdemes kerülni azért, mert alpári bunkó/ tanulatlan roma kisebbség lakik arrafelé és gyakoriak a verekedések és egyéb rendőrséget éríntő dolgok.

2017. júl. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!
2017. júl. 23. 01:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Árpád utcát, dózsavárost, vasútállomás környékét kerüljétek. Amit ajánlok az a Fenyves utca épültek nemrég gyönyörű családi házak az utca végén+ nagyon hosszu utca és a végén van egy kilátó:) illetve lakótelepek vannak még amiket előttem már írtak.
2017. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!