Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen szomszéd esetén?

Figyelt kérdés
A szomszédunk lassan 10éve lakik mellettünk a férjével Pesten a külvárosban. Eleinte nem voltak problémák vele, gyerekek voltunk, kedves volt velünk, nem tudtuk milyen. Az évek folyamán nyugdíjba vonult.Napokon át kiabál, szidalmazza a lakókat, megátkozza őket, minket is. Megmérgezi a macskákat, fröcsköli a házunkat festékkel, bekiabál az ablakon, ha jönnek hozzánk kiabál a ház előtti autókkal, hogy biztos érte jönnek és nem hagyjuk nyugton. 23 lettem, és megelégeltem, hogy sosincs tőle csend. Szidalmaz miért költöztünk mellé, mikor ő jött ide. Sosem volt egy rossz szavunk sem rá.Néha már én is visszaszóltam neki, ekkor hetekig én vagyok a ... a faluban és a családom. Kiabál az utcán, kerülik az emberek. Mit lehet tenni ilyen szomszéd esetén? Sosem fog ez változni?
2017. júl. 22. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az a rész elég is volt hogy mérgezi a macskákat.

Öld meg!

2017. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrén tünetei lehetnek. Beszélj a háziorvossal vagy a jegyzővel, hogy vizsgálják ki.
2017. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha ilyen szomszédom lenne,tuti feljelenteném!
2017. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pofan vagod de ugy istenigazabol.
2017. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D igen mi is a skizofréniára gondoltunk. Elvileg szed gyógyszert. De nem tapasztaljuk semmilyen hatását.
2017. júl. 22. 13:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát elvileg "szedi", de ki tudja. Érdeklődd meg, hogy milyen hatásos dologgal kell szemléltetni a tevékenységét, hogy elvitethessék. Az M1-en van egy fogyasztóvédelmi műsor, amiben volt már hasonló (talán év elején néztem) és elég nehéz tud lenni az ilyent eltakarítani.
2017. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagy elég agresszív vele.

Engem évente feljelentettek a szomszédok. Irigykednek. Jobb autó, felújítás a házon, stb. Hivatalból ki kellett vizsgálnia a NAVnak, az önkormányzatnak, stb. Két éve nem volt feljelentés, azt hittem valami bajuk eset, vagy valamit rosszul csinálok. Erre kiderült, hogy most már minden feljelentéshez kell fizetni 10.000 Ft illetékbélyeget. Ezzel fogták vissza a cocializmuson nevelkedett irigykedőket, akik felesleges többletmunkát csinálnak az államnak.

Egyszer összeszólalkoztunk és kicsit meglöktem. Onnantól csönd van. Kamerát szereltetett fel magához a kis félős.

:)

2017. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Ez a vagyonosodási vizsgálat, de mi van a többi feljelentési kategóriával?

Talán inkább menjünk a jog vagy pénzügyek kategóriába ezt kifejteni.

Engem érdekelne.

2017. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a leírásod alapján, nem fog változni a helyzet, mert a szomszédod, nem egyszerűen a szokásos "rossz szomszéd", hanem elmeorvosi kivizsgálásra szorul.
2017. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!