Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet Ózdon?

Milyen az élet Ózdon?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a közeljövőben veszek ott egy házat, és oda költözök. Eléggé lent vannak az ottani ingatlanok árai, van ennek valami oka?

2017. júl. 23. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Más választ kapsz ha Majkát kérdezed és mást ha egy még ott lakót. Észak-Borsod, alacsony életszínvonal, nagy arányú etnikum, az ország legszegényebb régiói között van. Szerinted miért olyan alacsonyak az ingatlanárak? Ettől függetlenül egyébként még élhetsz ott jól, érezheted jól magad.
2017. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Túl sok a cigány :-( Pl. Barcikán, Tiszaújvárosban sokkal kevesebb van, ha már borsodi városokban gondolkozol.
2017. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért alacsonyak az árak, mert mindneki menekül onnan, mivel szegény térség , nincs munka , stb
2017. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor én leszek a kivétel. Szerintem annyira nem gáz, mint ahogy a médiában beállítják ezt a várost.. Az tény, hogy munkalehetőség kb 0, de nekem ez a tapasztalat kb egész BAZ megyére igaz. A közbiztonság rengeteg javult az utóbbi években és a várost is próbálják csinosítani. Van normális iskola is pl (Újtéri ált. sulinak és a SZIKSZI középsulinak). A kórházat is egész normálisan felújították, igaz ez az orvoshiányon nem segített semmit.

A házvásárlásra meg.. van egész jó környéke, ami normális.. és vannak a telepi részek( újtelep, velencetelep), ahova nyilván nem ajánlom, hogy költözz..

2017. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
32%
Szar
2017. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
72%
Most te tényleg oda akarsz költözni ahonnan mindenki el akar? :)
2017. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

4.-el ertek egyet.

Annyira nem gaz, mint ahogy eloadjak.. foleg nem az olyanok akik nem laktak itt egy hetet sem, csak amit hallanak azalapjan itelik el a helyet.

2017. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
85%
Nagyon jó hely! Én imádok itt élni! Költözz újváros térre! Legjobb!
2017. dec. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én szeretek itt élni. Nyílván itt is vannak szuper környékek illetve lepukkantak is, mint minden városban. Szerintem nyugodt, biztonságos város, legalábbis nem olyan gáz, mint mondják.

Sulik vannak jók (Újtéri, Bolyki, Vasvári, JAG, Szikszi)

Viszont munkahely hiány van

2018. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:
48%
Na? Odaköltöztél? Én 14 éve jöttem el és egy percig sem bántam meg.
2018. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!