Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beteg ember vagyok ha en...

Beteg ember vagyok ha en inkabb bejovok a hazba ha eszreveszem hogy a szomszedok is kint vannak az udvarukon?

Figyelt kérdés
koszoni szoktam de ugy csinalok mintha surgos dolgom lenne es elmegyek onnan, nem szeretek egyik szomszedal se beszelni.

2017. júl. 24. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem beteg vagy, csak magadnak való, befelé forduló, s emiatt gondolom magányos is. Én is így éltem le az életem nagy részét, 40 éves korom után kezdtem nyitottabb lenni az emberek felé. És így jobban érzem magam.
2017. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg akarsz felelni szomszédoknak, pedig le kéne őket szarnod magasról, milyen férfi vagy te.
2017. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Panelba való lennél, ott nem kell bratyizni senkivel sem. Magadra csukod az ajtót és ennyi.

2017. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Haha én is ilyen vagyok, meghallom beszél lent a házmester vagy valamelyik szomszéd inkább várok 10 percet, hátha addig elmennek.
2017. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok panelba valo mert am en szeretek kimenni az udvarra csak a szomszedok idegesitenek, a panelban is idegesitene a tobbi ember meg a bezartsag fujjj.
2017. júl. 24. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Telepíts a kerítés mentén körbe kurta nagy sövényt és le vannak sz@rva a szomszédok;)

Ha kedved lesz beszélni velük, majd likat vágsz rá-sövényre és nem a szomszédra:)

2017. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!