Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újpalotaiak ti mit tapasztalto...

Újpalotaiak ti mit tapasztaltok, milyen lett ez az egész környék és hova tart?

Figyelt kérdés
Sajnálattal kísérem figyelemmel, hogy Újpalota és környéke milyen gyors léptékben kezd elgettósodni. Egyre több a cigány az alkoholista, rengeteg a hajléktalan. Páskom park (69 villamos vá.) egy kis eldugott zsákutca ami pár évvel ezelőtt még egy nyugodt, rendezett utca volt. Ma már a csoportkban üvöltőző alkhoholisták kis búvohelye lett ahol szinte bármit megtehetnek mert ha 1 hónapban egyszer megfordul itt a rendőr akkor sokat mondok. Azt ,hogy kit zavar az üvöltözésük pont lesz*rják magasról. Lépcsőházakban ülő cigányok nézik be az embert. Gondolom az állam sorban adja ki az üresen álló lakásokat. Több mint 20 éve itt élek és mostanra teljes szívemből meggyűlöltem ezt a helyet.

2017. júl. 25. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez képest viszont pár hete azt olvastam a neten, hogy az elmúlt időszakban ott emelkedtek legjobban az ingatlanok árai. Tök fura....
2017. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég érdekes az tény, hogy pont itt emelkednek az árak közben pedig a környék hanyatlik. Igaz egy két parkot felújítottak meg egy pár panel is átesett a panelprogramon ami viszonylag látványra feljavította újpalotát, de sajnos az emberek többsége akik ide jönnek, azokkal van a baj. Bár úgy tudom, hogy Budapesten átlagban drágák a panelok.
2017. júl. 25. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Tesóm ott lakik 2004 óta, úgyhogy sokat járok arra és meg tudom erősíteni az általad leírtakat. A házuk előtt pont van egy kocsma, ami vonzza a sok csövest és/vagy alkeszt, nyáron rendszeres az ordítozás, pihenni nem lehet, ház fala összehugyozva stb. 2 és fél éve írt a tesóm az önkormányzatnak, hogy tenni kéne már ez ellen valamit. Természetesen azóta se történt semmi, pedig már a kocsma bezárására is volt/van ígéret. Amúgy én Rákospalotán lakom, ott sem jobb a helyzet. Mi is megutáltuk nagyon ezt a környéket az utóbbi években.
2017. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
10 percre lakok az említett helytől, és nem nagyon tapasztalok problémákat. Eddig a közbiztonság mindig megfelelő volt számomra. Igaz szoktam látni mostanában rossz arcú embereket, de nem okoznak problémát. 21/F
2017. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a közbiztonságon van a hangsúly, bár lehetne jobb sokkal! Itt az utca nagyjából olyan mint egy bazár. Az alkoholisták akik egyébként nem hajléktalanok hanem itt laknak a környéken összegyűlnek és üvöltöznek a padoknál éjjel nappal. Ez a felháborító! Ha az ember kiszól nekik, akkor pedig jön a válasz, hogy " ne ugassál gyere le szétb*szom a szádat"... Az ilyen házak által elszórt padokat kéne felszámolni mert nem a pihenő emberek célját szolgálja hanem a rajta alvó csövesekét, meg ezekért a alpári üvöltöző alkoholistákét.
2017. júl. 26. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Nagyon lepusztult ez a lakótelep, tele van cigányokkal és csövessel. Rengeteg alkeszt lehet látni.
2018. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira szomorú ezt tapasztalni...
2018. febr. 4. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
2024 van és a helyzet nem hogy javult volna, egyre rosszabb! A vásárcsarnok mellett élek rengeteg a hajléktalan, alkoholista, drogos (már a lépcsőházunkban is) mindenhol szemét van! Nem tudom mikor lesz jobb a környék de nem mostanában úgy érzem!
febr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!