Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Emiatt nem költözhetek el?

Emiatt nem költözhetek el?

Figyelt kérdés

Nem merek egyetem miatt albérletbe menni, mert hiába lesz saját szobám, más előtt nem merek nagy wczni, nem tudok egyszerűen. Ha akarok se.. Illetve van némi mentális ..problémám....... ami miatt éjjelente, felriadok, sírok és néha ennél is rosszabb.. És mindenek felett leszbikus is vagyok.

Most mi kellene tennem?

18/L



2017. aug. 11. 00:40
1 2
 1/11 A harmadik szem ***** válasza:
100%
El kell fogadnod, hogy az élet megy tovább, és a kifogás nem megoldás. Csak kezdd el, és egyszer majd azon kapod magad, hogy csinálod. Aztán meg lesznek majd más problémáid, amikkel már tapasztaltabban meg tudsz birkózni.
2017. aug. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát akkor maradsz a szüleid nyakán életed végéig, mert ott tudsz kakilni, meg lezbikuskodni.
2017. aug. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mentális probléma, csak szégyenlősség. Senki nem szokott más előtt "nagywczni" Nem társaságban vonulunk klotyóba. Ha a szag zavar, akkor egyszerűen tarts a wc-ben légfrissítőt... egyébként meg senki se rózsaillatút pottyant, ez természetes. A leszbikusság meg: ne haragudj ha úgy tűnik hogy félvállról veszem, de nincs nagy jelentősége
2017. aug. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez oylan hogy szerintem 2 hét után ahogy hozzá szoksz elmúlik, az éjszakai pánik rohamaid miatt meg kérj orvosi segítséget.

Az hogy albérletbe költözöl sokkal jobb döntés mintha otthonról járnál be.

Rengeteget hozzárak a személyiségedhez a későbbi életedhez ha már most önállósodsz valamilyen szinten.

2017. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Kulázz úgy, hogy közben megy a zene.
2017. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell más előtt wczni, fogod magad, bezárkózol, elintézed a dolgot és kész, maximum befújsz légfrissítővel vagy kinyitod az ablakot utána. Ha lakótársaid lesznek, ők is hasonló szagú dolgokat fognak produkálni, úgyhogy nem vagy különleges :D

A leszbikusság meg nem értem, hogy jön ide. Ez a te magánügyed, a saját szobádba azt hívsz fel, akit akarsz és azt csináltok, amit akartok, ameddig a lakótársakat nem zavarjátok.

2017. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) de igazából nem is a szag..maga érdekel, hanem a hangok. Mert gáz tudom, de elég hangos vagyok.. értitek.
2017. aug. 11. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlaggódod a dolgokat. Mindenki produkál hangokat. Az az igazság, hogy csukott ajtónál ez senkit se zavar.
2017. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát.. nem tudom. Két napom van eldönteni, teljesen össze vagyok zavarodva.
2017. aug. 12. 00:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot: mindenki szokott kábelt fektetni. Senkinek sem a kis tündérek viszik el a kakiját. Tudatosítani kell magadban, hogy a székletürítés nem egy olyan bűnös dolog, mintha macskát fojtogatnál, hanem egy természetes biológiai folyamat.

Ettől függetlenül persze járj el pszichiáterhez, mert nem oké felriadni és sírni éjszakánként.


A leszbikusság meg tök oké, a legtöbben le se szrják, én is az vagyok, mindenki tudja rólam a munkahelyen is, néha poénkodunk vele, baromira nem érdekes. Ma már a szakállas nőimitátorok meg a semlegesnemű vécék korában ez már szinte unalmas. :)

2017. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!